Bieszczady. Wymarzone, słodko-kwaśnie...

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
ceper
Turysta
Turysta
Posty: 388
Rejestracja: 13 kwietnia 2020, 17:33

Re: Bieszczady. Wymarzone, słodko-kwaśnie...

Post autor: ceper » 16 października 2021, 12:06

laynn pisze:Ja też zamierzam tam wrócić. Może latem?
Aby odłożyć tylko w czasie. Na następną pięciolatkę.
Wkrótce mamy dwa długie weekendy (święta, niepodległość), więc przy dobrych prognozach pogody ruszam w Biesy.
laynn pisze:pełno kierowców z brakiem kultury i mózgu jeździ
Po czym to oceniasz? Chyba nie po bryczce, która podczas wyprzedzania powodując podmuch powietrza prawie urywa Ci lusterka, bo ona może być wynikiem efektywnej nauki i pracy. Zaprawdę powiadam Wam, że dobrobyt powstaje z pracy, nie z zasiłków.

P.S. Nie jestem korwinistą, ale odebrałbym prawa wyborcze osobom "z brakiem kultury i mózgu". Admin "na saksach" się obraził, gdy pisałem o symbolicznym, rocznym PIT 5k. To było kilka lat temu, więc poprzeczka na dziś to minimum 10k. To byłby krok w kierunku dobrobytu społeczeństwa.
Enjoy your life - never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Re: Bieszczady. Wymarzone, słodko-kwaśnie...

Post autor: Tidżej » 21 października 2021, 20:18

No... fajna ta Twoja bieszczadzka wycieczka. Miejsca ciekawe, nieoczywiste. Do tego wszystkiego trafiliście jeszcze w pogodę - zdjęciowo rewelacja i na zdjęciach to widać. Szlak przez Bukowe Berdo uważam za najpiękniejszy w Biesach. Marzy mi się znów taka pętelka od Pszczelin przez Bukowe i Tarnicę... Nowością dla mnie jest wieża na Jeleniowatym i po lekturze czuję się zachęcony. Trzeba będzie znów wrócić w Bieszczady!
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Awatar użytkownika
laynn
Turysta
Turysta
Posty: 542
Rejestracja: 07 stycznia 2020, 9:52
Kontakt:

Re: Bieszczady. Wymarzone, słodko-kwaśnie...

Post autor: laynn » 22 października 2021, 14:43

Dziękuje i fajnie, że kogoś zachęci to do wyjazdu.
:)
ODPOWIEDZ