Strona 1 z 1

Góry Izerskie 18-19.05.2019

: 17 marca 2020, 7:32
autor: olo23333
Zaległa realacja w skrócie z Polskich i Czeskich Izerów.

Dzień pierwszy - Świeradów - Szklarska GSS - co tu pisać większość zna - po drodze odbiliśmy na Smrk aby popodziwiać widoki, napić się dobrego samogonu od Havlicka spod wieży. Pogoda wymarzona :)
Żeby nie było na górę wjechaliśmy gondolą aby dalej dać rade :)
Wybrane zdjęcia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dzień drugi - tutaj już klimaty pewnie mniej znane - Czeskie Izery piękne miejsca - Izera, skały, mega miejsca, śnieg w maju :) Frydlandzkie cimburi mega. Naprawdę warto tam pojechać! NIe zadręczam moimi wypocinami zobaczcie parę zdjęć :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Całość tutaj -> https://photos.app.goo.gl/jyor54PJLcjbkQ3f8

Re: Góry Izerskie 18-19.05.2019

: 05 kwietnia 2020, 9:29
autor: laynn
Ostatnie zdjęcie nie widoczne.
Jak dla mnie sama fotorelacja jest...za pusta. Szkoda, że nic więcej nie napisane. Bo to w relacjach jest najciekawsze, że się czyta o odczuciach na szlaku, o szlaku o widokach. Jak wygląda droga, dla tych co tego miejsca nie znają itp. Tego tu brakuje, a szkoda, bo po moich odwiedzinach w polskiej części gór Izerskich, poczytałbym o tej drugiej stronie.
No i przeskok z pod Smerka na Wysoki Kamień, jakby to obok zaraz było ;) a tam też trochę po drodze jest do pokazania, np Stanisława. Ja go ominąłem, bo byłem obok ok 22, a zmęczony byłem i do wiaty szybko chciałem dotrzeć.