Mały Szlak Beskidzki od zachodu po wschód

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Re: Mały Szlak Beskidzki od zachodu po wschód

Post autor: jck » 20 grudnia 2019, 9:07

Relacja naprawdę dobra, przyjemnie się czytało, zdjęcia też porządne. Jednakże to co mnie uderza najbardziej: bardzo udany debiut na forum, oby tak dalej!
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Mały Szlak Beskidzki od zachodu po wschód

Post autor: PiotrekP » 23 grudnia 2019, 16:22

Na początek gratulacje dla wszystkich uczestników przejścia, w cztery dni :7: :7: :7: , nam to zajęło 6 dni, ale warto było. Z opisu wynika, że trzeba uważać na Kasinkę, nas też tam burza złapała, tylko potem podejście na Lubogoszcz to "ślizgawka bez trzymanki". To jest fajny szlak i każdemu go polecam na początek z przejściami długodystansowymi. Na ciężko trudno jest przejść powyżej 50 km dziennie, a jeszcze to powtórzyć w kolejne dni do jak dla mnie praktycznie niemożliwe. Przechodząc GSS spotkaliśmy piechura, który próbował tak "przebiec" GSS i po trzech dniach odpuścił. Przez trzy dni zrobił 150 km, a czwartego nie mógł przejść 10 km. Nogi odmówiły posłuszeństwa i trzeba było zrewidować plany. Bardzo fajna relacja i czekamy na dalsze Wasze opisy ciekawych przejść.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
opawski1
Turysta
Turysta
Posty: 85
Rejestracja: 30 lipca 2019, 20:50

Re: Mały Szlak Beskidzki od zachodu po wschód

Post autor: opawski1 » 24 grudnia 2019, 11:04

Dzięki :)
GSS pokonałem w 15 dni w ubiegłym roku. Podczas tej wyprawy najdłuższy dystans dzienny mieliśmy 43 km
Moja strona o Górach Opawskich: http://www.goryopawskie.eu/
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Mały Szlak Beskidzki od zachodu po wschód

Post autor: PiotrekP » 26 grudnia 2019, 17:15

GSS przeszliśmy w 18 dni.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
ODPOWIEDZ