23-25 maja 2014 - III Oldskulowa Wędrówka po Beskidzie Niskim - Spotkanie klubowe

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

goska
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 909
Rejestracja: 13 listopada 2011, 21:51

Post autor: goska » 27 maja 2014, 20:17

Było po prostu cudnie ,wszyscy i wszystko dopisało. Wielkie podziękowania i brawa dla Joli
moje fotki


https://plus.google.com/photos/11352024 ... 9059429505
Ostatnio zmieniony 27 maja 2014, 21:03 przez goska, łącznie zmieniany 4 razy.
Największa rzecz swego strachu mur obalić...
Awatar użytkownika
Atina
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 100
Rejestracja: 24 sierpnia 2011, 20:24

Post autor: Atina » 27 maja 2014, 20:19

Dżola Ry pisze:AsiaS, Nic-Ram, Michał DG, Atina, Gosia.c, Jędral, adamek i Joanka musiała iść bardzo opieszale
Prawda! Łąki, pagórki Beskidu Niskiego bardzo pasują mi do leniwego snucia się :) a zdjęcia Limonki doskonale odzwierciedlają urok Beskidu :)
Jola dziękuję, że pokazujesz nam co roku "skrawek" swoich gór.
I oczywiście dziękuję za zorganizowanie oldskula :brawo:
Awatar użytkownika
Atria
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 495
Rejestracja: 20 września 2010, 21:37

Post autor: Atria » 27 maja 2014, 21:32

Dżola Ry pisze: Pięknie było!
Dopisało wszystko.
Tak :) wyjazd jak dla mnie absolutnie rewelacyjny: super towarzystwo, świetnie wybrany ośrodek i przepiękny Beskid Niski :jupi:

Jola, bardzo bardzo dziękuję za zorganizowanie tego oldskula :)
Grochu pisze:Te rozłożyste polany są jak z innego świata :)
Te polany są jak wyjęte prosto z raju :D

chociaż ja to już w piątek wieczorem zaraz po przyjeździe się czułam jak w jakimś innym świecie
z betonowego świata zostałam przeniesiona do krainy zieleni na huśtawkę z widokiem na deszcz meteorytów :lol:

dziękuję jeszcze raz :)
"Historii nie da się przewidzieć, tyle wiem jako historyk..."
Doris

Post autor: Doris » 27 maja 2014, 21:47

i ja DZI EKUJ E za mile chwile, za wykonanie brudnej roboty ;) Dzolu (masz do tego talent) :D za pomysł Tknp, za wspaniałe towarzystwo, gitarki, nasze śpiewy i naszych muzykantów Halinkę i Królika :gitara: :gitara2: za śpiewnik, który porwałam :roll: (świetne wydanie, skorzystam z niego w pracy, z młodzieżą będziemy śpiewać i grać :oki:), gadżety oldskolowe, widoki, Wisłokę, kąpiel ... jednym słowem fulll wypasior :brawo: :przytul: :uscisk: :6: do zobaczenia :!: :slo:
Awatar użytkownika
Iwka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 32
Rejestracja: 15 marca 2013, 11:30

Post autor: Iwka » 27 maja 2014, 22:13

Obiema rękami podpisuję się pod wszystkim, co już napisaliście :) Dzięki wszystkim za super towarzystwo, a w szczególności Tobie Jolu za zorganizowanie tego wszystkiego, nawet pogodę załatwiłaś :jupi: Pierwszy raz byłam w tych rejonach, ale na pewno jeszcze tam wrócę
Do następnego razu!
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 27 maja 2014, 23:00

Ja również bardzo,bardzo dziękuje Jolu ca cały trud włożony w oldskula i za to,że mogłem tak późno dołączyć :)
Nawet sobie nie wyobrażałem,ze może być tak świetnie :brawo: :brawo: :brawo: i ten ogrom tych magicznych zielonych polan :shock:
Atria pisze: widokiem na deszcz meteorytów :lol:
a ten meteoryt był gigantyczny,pierwszy raz takiego dużego widziałem
Na następny Oldskul to proszę mnie zapisać w ciemno :D
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
Awatar użytkownika
Hania
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 226
Rejestracja: 04 grudnia 2012, 17:18

Post autor: Hania » 28 maja 2014, 7:14

ale super wyprawa!! :D na następną to i ja chętnie dołączę :)
Nawet najdłuższa droga zaczyna się od jednego kroku ...
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 28 maja 2014, 7:25

wreszcie udało się znaleźć trochę czasu (o pierwszej w nocy) i wrzucić fotki
https://picasaweb.google.com/1082271208 ... IIIOLDSKUL

To był mój drugi Oldskul, a w sumie chyba piąta czy szósta wyprawa w Beskid Niski, a będzie ich jeszcze dużo. Mam wrażenie że dopiero musnąłem tamten piękny rejon.

Dzięki Jolu za trud włożony w organizację, a wszystkim za dobrą zabawę i oderwanie się od obecnej rzeczywistości :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
MarzenaP
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 81
Rejestracja: 06 kwietnia 2011, 13:34

Post autor: MarzenaP » 28 maja 2014, 8:08

Ja też chętnie przyłączyłabym się do jesiennej wyprawy :hura:
Awatar użytkownika
zagatka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 266
Rejestracja: 26 sierpnia 2009, 10:59

Post autor: zagatka » 28 maja 2014, 8:10

Ja też chciałam wszystkim podziękować za super wyjazd! Było w nim wszystko, czego do szczęścia potrzeba, piękne widoki, ciepełko, zielona trawa i te cudne polany, odpoczynek i dobra zabawa!!
Też byłam zaskoczona, że tak słuchamy się grzecznie Kierowniczki (że ja się słucham, to nic dziwnego hehe, taka moja rola ;P ), ale wszyscy grzecznie, bez sprzeciwu, nawet bez propozycji czego innego bądź wyrażenia niepewności ruszyliśmy za Kierowniczką, to było piękne. A już najlepsze było, jak Dżola "każe" wejść do rzeki, to my posłusznie nura w wodę ;) Mam wrażenie, ze jakby w ogień kazała wejść, to byśmy wszyscy wskoczyli :twisted: To było piękne!
Muszę jeszcze wspomnieć o autokarze, to było wspaniałe zwieńczenie tej wycieczki :) Poczułam się jak na szkolnej wycieczce :D
Do tego kefir i oranżada Darka i przejażdżka Maluszkiem - niezapomniane :)
Jeszcze raz wszystkim dziękuję, było czadowo!!

Tutaj moje zdjęcia, trochę ich dużo. Są też filmiki - Polecam :)
https://plus.google.com/photos/11753775 ... 9sC5hquKCA
(mam nadzieje, ze link działa, bo ciężko mi się wyznać w tych nowych Goglach;))
Bieszczadzkie Anioły, Anioły Bieszczadzkie...
...gdy skrzydłem cię dotkną, już jesteś ich bratem.
MarzenaP
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 81
Rejestracja: 06 kwietnia 2011, 13:34

Post autor: MarzenaP » 28 maja 2014, 8:15

gdyby była potrzebna pomoc w organizacji to Jolu mów chętnie pomogę w miarę możliwości
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 28 maja 2014, 8:24

Dżola Ry pisze:Tu odłączyli się od nas adamek i Joanka.
Postanowiliśmy, że trasę którą Wy szliście zrobimy w niedzielę (a w niedzielę woleliśmy przejść się Wisłokiem i zrobić sobie dzień piknikowy. Z Rudawki wyjechaliśmy dopiero o 17, ale jeszcze w ostatniej chwili na referendum w Krakowie zdążyłem :zoboc: ).
Poszliśmy niebieskim szlakiem, a zarazem ścieżką dydaktyczną na Żabią Górę. Na początku trochę pobłądziliśmy, bo początek ścieżki w Rymanowie jest źle oznakowany. Do Rudawki dotarliśmy oznakowaną ścieżką "do przełomu Wisłoka", prawie wprost do naszego ośrodka.
gaza pisze:Atria powiedział/-a:
widokiem na deszcz meteorytów

a ten meteoryt był gigantyczny,pierwszy raz takiego dużego widziałem
Musiał być spory bo przeleciał prawie całe "niebo" nim się spalił.


I jeszcze podziękowania dla Darka za kefirek i oranżadę - wspomnienie dzieciństwa :) Kefir smakował jak ten 30 lat temu :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Awatar użytkownika
malgosiadg
Turysta
Turysta
Posty: 929
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 11:47

Post autor: malgosiadg » 28 maja 2014, 8:44

A kto miał pokój 4A...? ... i spał na "madejowym łożu" pod oknem? :)

Strasznie fajnie mieliście - oglądam ze smakiem i uśmiecham się pod wąsem na "autostopową rękę" Joli, na Halinkiś "Co kazała to my robili :D co pokazała , to my patrzyli , gdzie poszła , to my za nią. I jak tu nie być szczęśliwym", na spódnicę i getry (nie wiem czyje, ale dla mnie to Miss tego Oldskula :) ), na spacer Wisłokiem (w sandałach - Spryciarze, my biedne żuczki zasuwaliśmy boso - bolało jak cholera).

Byliście w Chałupie Elektryków?

Czekam na dalszy ciąg relacji i więcej zdjęć. :jupi:
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
Awatar użytkownika
Han-Ka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1313
Rejestracja: 05 lutego 2011, 21:02

Post autor: Han-Ka » 28 maja 2014, 10:35

malgosiadg pisze:Byliście w Chałupie Elektryków?
W piątek wędrowałam z Aliną i Kubą przez Polany Surowiczne na Polańską, ale chata była zamknięta :( .
malgosiadg pisze:spacer Wisłokiem (w sandałach - Spryciarze, my biedne żuczki zasuwaliśmy boso - bolało jak cholera)
A my mieliśmy kalosze, każdy w końcu nabrał górą wody, ale nam to nie przeszkadzało :> .
malgosiadg pisze:Czekam na dalszy ciąg relacji i więcej zdjęć
Moje fotki postaram się zapodać wieczorem.
"...A przed nami nowe życia połoniny, blaski oraz cienie, szczyty i doliny.
Niech nie gaśnie ogień na polanie, złe niech znika, dobre niech zostanie ..."
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 28 maja 2014, 10:45

malgosiadg pisze:Byliście w Chałupie Elektryków?
Tym razem nie, ale kiedyś, podczas zjazdu w Beskidzie Niskim już tam byliśmy.

malgosiadg pisze:Czekam na dalszy ciąg relacji
Liczę na to, że dziś wieczorem ogarnę całość.


Do innych kwestii odniosę się wieczorem, bo teraz tylko króciutka przerwa w pracy :/
ODPOWIEDZ