Schroniska w Sudetach

W tym dziale rozmawiamy o schroniskach. omówicie tu między innymi stan i wygodę w schroniskach. Zdobędziecie aktualne cenniki, dowiecie się o jedzeniu i problemach przy rezerwacji noclegów i opiszecie tu swoje schroniskowe przeżycia. To miejsce również o beskidzkich chatkach i bacówkach. Tu polecamy schroniska innym forumowiczom przed wypadem w góry.

Moderatorzy: Grochu, PiotrekP, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Halicz
Turysta
Turysta
Posty: 85
Rejestracja: 19 maja 2013, 23:47
Kontakt:

Post autor: Halicz » 19 lutego 2014, 12:11

Chmielo pisze:Jakie warunki noclegowe panują w schronisku PTTK Na Śnieżniku,bo wg rankingu miesięcznika "n.p.m." daleko od podium
Muszę się trochę zbuntować jednak. Do tego schroniska zaglądam bardzo często, i to od dzieciństwa. Każdego roku jestem tam co najmniej 2-3 razy i to w różnych porach roku. Znam kierownika dość dobrze (tak jak znałem porzedniego - jego ojca Zbyszka) i nigdy nie miałem żadnych negatywnych spostrzeżeń ani doświadczeń. Czytałem ten ranking w NPM-ie, tam np, schronisko na Przechybie jest bardzo chwalone, a ja akurat stamtąd mam bardzo negatywne wspomnienia..
Cóż, ja bardzo lubię schronisko "Na Śnieżniku" i zawsze tam z wielką przyjemnością wracam (może to "wina" tego, że to moje rodzinne strony...)
ODPOWIEDZ