Strona 1 z 14

Konkursy - dyskusje, propozycje itp.

: 05 lutego 2011, 14:41
autor: Ptoszek
mam pytanie czy było by możliwe zamieszczenie Wszystkich konkursów KRK w 1 dziele ???? bo od czerwieni mój komp "szaleje" :P

: 05 lutego 2011, 16:59
autor: Anonymous
No w sumie trochę to porozwalane wszystko i ciężko się poprzebijać, może by zrobić jeden konkurs ogólny, dotyczący wszystkich pasm górskich, schronisk itd itp. taki globalny 1 z 716 ;)

: 05 lutego 2011, 17:01
autor: Ptoszek
salek pisze:No w sumie trochę to porozwalane wszystko i ciężko się poprzebijać, może by zrobić jeden konkurs ogólny, dotyczący wszystkich pasm górskich, schronisk itd itp. taki globalny 1 z 716
:brawo:

: 05 lutego 2011, 17:13
autor: Anonymous
Ideą przewodnią oddzielnych konkursów w poszczególnych działach tematycznych jest ich monotematyczność. Przykładowo niewiele wiem nt Bieszczad i temu konkursowi się jedynie przyglądam. Wchodząc na Forum jest możliwość znalezienia kilku aktywnych pytań z różnych obszarów. Same pytania można zadawać o różnym stopniu trudności (np. na które google milczy lub udziela błędnej odpowiedzi :twisted: ) lub odpowiednio sformułować treść pytania, aby odpowiedź nie była oczywista. Ważne aby były ciekawe gdyż liczy się dobra zabawa, a przy okazji poznawanie ciekawostek i poszerzanie wiedzy nt gór wszelakich. Odnośnie samej nutki rywalizacji, może się zdarzyć że ułamki sekund będą decydowały kto pierwszy udzieli prawidłowej odpowiedzi. Jeden konkurs natomiast ma to do siebie, że może zostać przyblokowany trudnym pytaniem lub brakiem nowego pytania i zabawa pada na tydzień lub dwa. Jako taki konkurs ogólny trwa w dziale górskie ABC, jak na razie nieumyślnie udało mi się go skutecznie zablokować na pierwszym pytaniu ;)

: 07 lutego 2011, 7:52
autor: mariuszg
KRK pisze:Ideą przewodnią oddzielnych konkursów w poszczególnych działach tematycznych jest ich monotematyczność
Pewnie , że może być kilka czy kilkanaście różnych , monotematycznych konkursów czy quizów , ale nie lepiej byłoby to umieścić w nowym zupełnie dziale pt. np. 'Quizy i konkursy"....? Może być nawet konkurs wiedzy o członkach i o tym co członkom "w duszy gra" ... No bo jak na razie tylko działy " Przedstaw się " i " Na Każdy temat.." są wolne od konkursów ... Przeoczenie ? :twisted:

: 07 lutego 2011, 14:10
autor: Ptoszek
Mariusz G. pisze:Pewnie , że może być kilka czy kilkanaście różnych , monotematycznych konkursów czy quizów , ale nie lepiej byłoby to umieścić w nowym zupełnie dziale pt. np. 'Quizy i konkursy"....? Może być nawet konkurs wiedzy o członkach i o tym co członkom "w duszy gra" ... No bo jak na razie tylko działy " Przedstaw się " i " Na Każdy temat.." są wolne od konkursów ... Przeoczenie ?
Dokładnie jestem za tym samym więc Admini i Moderatorzy do dzieła :D

: 07 lutego 2011, 14:31
autor: Dżola Ry
Czyli skoro jest Was 3 to
Ptoszek pisze:Admini i Moderatorzy do dzieła
:zoboc: :8p:

Może wypowiedzą się inni w tej sprawie? Są zawolennicy obecnej sytuacji, czy jedynie przeciwnicy?

: 07 lutego 2011, 14:51
autor: viking
Witam

Szczerze, to jestem za konkursami , bo widzę ogromna wiedzę drzemiącą w ludziach (myślę, że mają to w swojej głowie a nie w zasobach netu?, (bo to jakoś głupio będzie wyglądało, że swoją wiedzę opierają na googlu :lol: ) , myślę - ze jeden tytuł "konkursy" - wystarczyłby w zupełności.

:spoko:

ps jak już, to brakuje również konkursu w dziale RELACJE Z WYPRAW, WYJAZDÓW, IMPREZ oraz ZAPROSZENIA NASZYCH FORUMOWICZÓW NA WSPÓLNĄ WYPRAWĘ, WYJAZD, IMPREZĘ:lol: :lol: :lol: :lol:

: 07 lutego 2011, 19:30
autor: Malgo
viking pisze:brakuje również konkursu w dziale RELACJE
Konkurs, który się odbył na zjeździe - rewelacja!

: 07 lutego 2011, 20:30
autor: HalinkaŚ
Malgo2malgo pisze:Konkurs, który się odbył na zjeździe - rewelacja!
A myślałam, że to będzie taki gniot :twisted: :twisted:

: 07 lutego 2011, 21:24
autor: Ptoszek
HalinkaŚ pisze:A myślałam, że to będzie taki gniot
co to za podejście :) Dzięki wielkie za założenie nowego działu na forum :spoko:

: 07 lutego 2011, 21:42
autor: Królik
Ptoszek pisze:Dzięki wielkie za założenie nowego działu na forum
Ptoku piwo wisisz - po jednym za każdy temat Konkursowy :lol:

: 07 lutego 2011, 22:04
autor: Ptoszek
Wypijemy flaszeczkę przy najbliższej okazji :P

: 08 lutego 2011, 8:06
autor: tom-pi4
Ptoszek pisze:Wypijemy flaszeczkę przy najbliższej okazji :P
Ty to lepiej już nie bo słabo trawisz :lol:

: 11 lutego 2011, 17:51
autor: Anonymous
Brawo dla Mariusza za trzeźwy pomysł i czujnych moderatorów za ogarnięcie pierwotnego chaosu, efektem czego jest nowy przejrzysty dział :spoko: Dobre jest również przyznawanie punktów za każdą prawidłową odpowiedź, nieuwzględnioną przez pytającego. Cieszę się, że wielu osobom konkursy przypadły do gustu i temat się rozkręca. Niedługo będzie trzeba zwijać tabelę zwycięzców do współdzielonych miejsc. BTW Łapię się na tym, że wpadają mi do głowy pomysły pod pytania konkursowe :8)
tom-pi4 pisze:Ty to lepiej już nie bo słabo trawisz :lol:
Jak mówi stara mądrość: pić to trzeba umieć ;)