Konkursy - dyskusje, propozycje itp.

Tu zakładamy tematy wszelkiego rodzaju KONKURSÓW DOTYCZĄCYCH GÓR WSZELAKICH I SPRAW Z GÓRAMI ZWIĄZANYCH

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Awatar użytkownika
mirrors
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 230
Rejestracja: 31 października 2009, 18:07

Post autor: mirrors » 16 lutego 2011, 19:57

"Na zasadach konkursu fotograficznego zadane pytanie odnosi się do tematyki poruszanej w danym dziale forum. Osoba, która odpowie prawidłowo w nagrodę zadaje następne konkursowe pytanie, oczywiście po uprzednim potwierdzeniu prawidłowej odpowiedzi przez poprzedniego zwycięzcę. Potwierdzając prawidłową odpowiedź przyklej tabelę konkursową z dodanym punktem dla zwycięzcy poprzedniego pytania (ułożoną wg liczby poprawnych odpowiedzi). W przypadku, gdy z jakichś przyczyn zwycięzca nie zada następnego, wybór pytania wraca do poprzedniego zwycięzcy. Miłej zabawy. Ruszamy:"

Mam pytanie ....od kiedy do kiedy trwa ten konkurs.....Nie ma określonegom czasu (od -do)..konkurs fotograficzny był ściśle określony...był czas na fotki ...i na głosowanie...i czas na rostrzygnięcie....a te konkursy ,które trwają ...kiedy się zakończą ...kiedy będą wyłonieni zwycięzcy.?....proszę mnie oświecić .... ;)
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 16 lutego 2011, 20:03

Ja to rozumiałam jako zabawę na czas nieokreślony ... Jak zgaduj-zgadula, która trwała kilka lat w sposób ciągły ...
Awatar użytkownika
mirrors
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 230
Rejestracja: 31 października 2009, 18:07

Post autor: mirrors » 16 lutego 2011, 20:10

Jola R pisze:Ja to rozumiałam jako zabawę na czas nieokreślony ... Jak zgaduj-zgadula, która trwała kilka lat w sposób ciągły ...
napisałem tak odnośnie pytania w dziale "zgaduj zgadula"..gdzie Waldek napisal tak: mirrors powiedział/-a:
Zastanawiam się ,jaką rację bytu ma ten temat skoro powstał nowy dział..KONKURSY


Konkursy organizowane są co jakiś czas w ściśle określonych ramach czasowych (od - do). Często też mają lub mogą mieć jedną, wyszczególnioną tematykę (krajobraz, miejscowość, itp.). Natomiast ta zabawa trwa cały czas. Są dwie proste zasady:
1. Zdjęcie dodaje ta osoba, która pierwsza odgadła.
2. Zdjęcie ma mieć tematykę górską.
Swoją drogą, poszczególne konkursy mogą różnić się zasadami.

Moim zdaniem niech tak zostanie.

Pozdrawiam serdecznie ;)
Awatar użytkownika
mirrors
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 230
Rejestracja: 31 października 2009, 18:07

Post autor: mirrors » 16 lutego 2011, 20:20

Konkurs...kojarzy mi się , z jakimś roztrzygnięciem...w jakimś okresie...może by tak raz na kwartał ..obdarować zwycięzcę jakimś drobnym upominkiem.. ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 lutego 2011, 11:58

Rozwiązywanie górskich zagadek daje możliwość chwilowego przeniesienia się w miejsca, które przynoszą nam przyjemność. Mało kto na co dzień przebywa w górach. Poza tym liczy się dobra zabawa, zapoznanie z ciekawostkami i polecanymi miejscami do zwiedzenia. Nagrodą jest możliwość zadania kolejnego ciekawego pytania. Czasem łatwe, trudne, podchwytliwe, śmieszne lub nie do końca przemyślane. Prowadzony jest również ranking zwycięzców, głównie aby nasycić ludzką próżność, chyba że do czerpania przyjemności potrzebujesz puchar za pierwsze miejsce. Ciekawą zagadką dajesz innym frajdę pogłówkowania nad odpowiedzią. Mirrors, żeby się przekonać, musiałbyś spróbować swoich sił empirycznie, bez filozofowania skoczyć na głęboką wodę ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 września 2011, 12:26

A gdyby zacząć zabawę w konkurs tematyczny?

Rzucamy hasło przewodnie i każdy wkleja zdjęcia (można się umówić na ilość) po kilku dniach ciach - głosowanie - i zwycięzca w nagrodę podaje nowy temat.


Jak to widzicie?
Mirek

Post autor: Mirek » 28 września 2011, 15:31

sokół pisze:A gdyby zacząć zabawę w konkurs tematyczny?

Rzucamy hasło przewodnie i każdy wkleja zdjęcia (można się umówić na ilość) po kilku dniach ciach - głosowanie - i zwycięzca w nagrodę podaje nowy temat.


Jak to widzicie?
Dawaj,w GŚ-ie sprawdza się.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 grudnia 2011, 19:18

O w mordę, taaaaaaaakie pytania a ja jeszcze mam 29 godzin kwarantanny... :(
Mike

Post autor: Mike » 10 grudnia 2011, 19:26

sokół pisze:29 godzin kwarantanny...
No właśnie :(
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 grudnia 2011, 19:47

No cóz, słowo się rzekło.... ale cztery na pięć od razu wiedzialem. jedynie ten oltarz taki... :oczynoela:
Vision

Post autor: Vision » 10 grudnia 2011, 19:51

Wy to powinniście jeszcze z dwa tygodnie pauzować i tak po tygodniu byście wszystkich dogonili z nawiązką :D

Moim skromnym zdaniem te wyniki powinny być co miesiąc zerowane, wtedy co miesiąc byłby główny laureat i zabawa od nowa, wtedy ktoś nowy kto by chciał dołączyć do gry, co miesiąc by miał szanse jakieś, bo jeszcze 2-3 miesiące i kto z zerowym dorobkiem i kiedy dogoni tego co będzie miał już 60 albo 100 pkt :D Do tego w tej punktacji są też osoby który brały udział dawno dawno temu i nie wiadomo czy jeszcze włączą się do gry, dlatego ich przepisywanie po każdym odgadniętym pytaniu mija się trochę z celem ;) No i swoją drogą mogłoby to zwiększyć trochę rywalizację :)
Mike

Post autor: Mike » 10 grudnia 2011, 19:58

Vision pisze:kiedy dogoni tego co będzie miał już 60 albo 100 pkt
Zabawa jest od lutego, natomiast ja dołączyłem we wrześniu, więc jak widać każdy ma szanse. :P
Vision

Post autor: Vision » 10 grudnia 2011, 20:00

Mike pisze:Zabawa jest od lutego, natomiast ja dołączyłem we wrześniu, więc jak widać każdy ma szanse. :P
Każdy to tu widzi, że Ty nie jesteś każdy :twisted:
Awatar użytkownika
Kovik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2118
Rejestracja: 18 maja 2010, 22:59
Kontakt:

Post autor: Kovik » 10 grudnia 2011, 20:10

dajcie spokój jest dobrze jak jest
http://gorolotni.blogspot.com

Życie zaczyna się po trzydziestce
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 10 grudnia 2011, 21:07

A ja dziś wpadłam na taki pomysł, żeby konkursy o Tatrach były dwa.

Jeden dla zwykłych śmiertelników, takich jak ja ;) , co to się na Tatrach znają tyle, że po nich przeszli parę tras i drugi dla prawdziwych pasjonatów tych gór.
Takie Tatry dla zaawansowanych. Cokolwiek o tym myślicie, zaraz założę nowy konkurs, zobaczymy, czy się przyjmie :)
ODPOWIEDZ