Konkursy - dyskusje, propozycje itp.

Tu zakładamy tematy wszelkiego rodzaju KONKURSÓW DOTYCZĄCYCH GÓR WSZELAKICH I SPRAW Z GÓRAMI ZWIĄZANYCH

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Manek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 73
Rejestracja: 09 grudnia 2011, 15:48

Post autor: Manek » 11 grudnia 2011, 13:47

Dżola Ry pisze:Manek Twoich wypowiedzi nie skomentuję - nie ten poziom...
Dlaczego? :cry:
adamek pisze:Maniek niezły jesteś - jeszcze 8 godz. wcześniej nie wiedziałeś jak poruszać się po forum, a teraz już krytykujesz adminów i moderatorów
adamek po pierwsze to Manek - nie Maniek, po drugie - jak widać szybko się uczę poruszać, po trzecie - nie krytykuję tylko wyrażam opinię :)
Dżola Ry pisze:Panowie, temat zlikwidowałam o godzinie 1.30, uznałam Wasze racje, przeprosiłam urażonych - dajcie już spokój, ok?
:brawo: Dżola Ry 
Ja również wyrażam skruchę i przepraszam jeśli kogoś obraziłem. nie było to moją intencją.
Mike pisze:bawmy się wszyscy dobrze
I o to chodzi, o to chodzi. :spoko:
Podpis:
To je JO :-)
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 11 grudnia 2011, 14:16

Manek pisze:"Granaty zaczepne" schowałem już do kieszeni
:spoko:
zdobyć świata szczyt...
Mirek

Post autor: Mirek » 09 stycznia 2012, 18:09

Mam pewną propozycję.Mamy nowy rok,może czas zakończyć te ciągłe powtarzanie listy punktacyjnej.Zrobić osobną listę z trzema medalowymi miejscami we wszystkich konkursach?I zacząć nowe listy w 2012 roku?
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 09 stycznia 2012, 21:34

mirek pisze:Mam pewną propozycję.Mamy nowy rok,może czas zakończyć te ciągłe powtarzanie listy punktacyjnej.Zrobić osobną listę z trzema medalowymi miejscami we wszystkich konkursach?I zacząć nowe listy w 2012 roku?
mirek nie jest to konieczne.
Poza tym w każdym konkursie to założyciel proponuje formę punktowania i tylko on mógłby się zgodzić na Twoje sugestie.
My (Adm.i Mode) nie ingerujemy w te sprawy :spoko:
Mirek

Post autor: Mirek » 09 stycznia 2012, 22:07

Oki spoko, na innych forach(Inne Oblicza Historii) jest to praktykowane i moim zdaniem prawidłowo.Ale co kraj to obyczaj. :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 stycznia 2012, 22:49

Mirku, dopiero czytam Twoj wpis, zasady sa niezmienione od poczatku, jak ruszylismy z konkursami, chwile trwalo zeby sie zaznajomic, uwazam nie warto robic zmian, jak uczestnicy sie przyzwyczaili do panujacych zasad, nie wprowadzac niepotrzebnego chaosu. Kiedys Jola w podobnej dyskusji, dala przyklad, ze jak ktos wejdzie na forum po dlugiej nieobecnoscji, nadal bedzie obecny. Pojawilyby sie pytania, a kto mnie wymazal z listy, a dlaczego, itd. Niech zabawa trwa :)

PS. wiem, wiem, Lechu nam depcze po pietach w Sudetach, ale to dobrze.. ciekawe zagadki zadaje :spoko:

(ostatnie 4 posty mozna przeniesc do uwag do konkursow).



Przeniesione ;) Pati
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 11 stycznia 2012, 0:11

nie bardzo widzę sens nowej punktacji od nowego roku - chyba, że ktoś chce przez "grubą kreskę" poprawić sobie pozycję...

a jeśli chodzi o inne fora, to faktycznie - na Innych Obliczach Historii nie byłem, natomiast ze znanych mi innych for z punktacją to jest ona ciągła, ewentualnie robi się podsumowanie za miniony rok ("najlepiej w ubiegłym roku punktował XXX, choć w ogólnej klasyfikacji jest dopiero drugi"), i jedzie dalej
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Mirek

Post autor: Mirek » 11 stycznia 2012, 4:19

Nie było pytania,niepotrzebnie się odzywałem.Jako autor tematu wnioskuję o jego zamknięcie.
Pati

Post autor: Pati » 11 stycznia 2012, 9:32

mirku powyższe pytanie jest zamknięte, ale może kiedyś będą inne pytania dot. konkursów,
a wg tytułu to temat ogólny więc pisało by się poniżej o ile będzie taka potrzeba ;)
Mirek

Post autor: Mirek » 11 stycznia 2012, 14:14

No ja dlugo nie będe miał pomysłów,nie chcę być znowu skrytykowany. :P
Pati

Post autor: Pati » 11 stycznia 2012, 14:38

Eee tam zaraz skrytykowany, może się okaże że ktoś tu napisze dopiero za rok ;)
Mirek

Post autor: Mirek » 11 stycznia 2012, 14:45

Pati pisze:Eee tam zaraz skrytykowany, może się okaże że ktoś tu napisze dopiero za rok ;)
No to za rok założy nowy temat.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 stycznia 2012, 16:41

Mirku, jest jeszcze jeden argument, za niezmienianiem zasad. Mianowicie osoby, które zadają nowa zagadkę dokładają cegiełkę od Siebie, w postaci zdjęcia czy innej ciekawostki, by konkurs przebiegał w interesującym tonie. Liczymy te cegiełki, jak kolejne kostki układanego szlaku. Spacerujemy tak sobie razem po wirtualnych szlakach danego pasma, jedni z przodu grupy, inni z tylu, ale razem. :spoko: I to jest fajne :)

A.. i przyznaj się gdzie znalazłeś w zeszłym roku okratka, ciekawość mnie zżera :D
Ostatnio zmieniony 11 stycznia 2012, 23:24 przez Anonymous, łącznie zmieniany 3 razy.
Pati

Post autor: Pati » 11 stycznia 2012, 17:03

KRK pisze:Ps. dyskusje na temat konkursów, od początku prowadzimy >> tutaj<< (prośba o przeniesienie tu lub tu, żeby nie było kilku topiców na ten sam temat i powtarzających się rozmów).
Właśnie wczoraj się zastanawiałam gdzie to jest :)
Mirek

Post autor: Mirek » 11 stycznia 2012, 17:15

Na stokach Romanki.A raczej na szlaku z z Żabnicy Małej do Abrahamowa.Jestem chyba pierwszym który na forum ogłosił to znalezisko.
ODPOWIEDZ