Pierwszy wypad

Bieszczady, urokliwe pasmo leżące w Beskidach. Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, Bieszczadzkiego Parku Narodowego i parków krajobrazowych znajdujących się na terenie Bieszczadów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
GosiaB
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1411
Rejestracja: 01 sierpnia 2010, 20:11
Kontakt:

Re: Pierwszy wypad

Post autor: GosiaB » 17 czerwca 2018, 15:57

może sobie coś z tego wybierzesz :)
viewtopic.php?f=15&t=10395
viewtopic.php?f=15&t=11309
Nie możesz zatrzymać
żadnego dnia,
ale możesz go nie stracić.

https://picasaweb.google.com/102928732526243008580
Awatar użytkownika
pantadziu
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 915
Rejestracja: 10 kwietnia 2013, 13:51
Kontakt:

Re: Pierwszy wypad

Post autor: pantadziu » 04 sierpnia 2020, 20:12

Wedrowkiwlas pisze:
24 czerwca 2020, 8:44
Na pierwszy wyjazd w Bieszczady, polecam Tarnicę najwyższy szczyt od strony Wetliny. Wejście jest co prawda dosyć strome, ale spokojnym tempem w 2 godziny jesteśmy na szczycie :) Jeśli chodzi o inne propozycje to Mała i Wielka Rawka, piękne widoki na połoniny i na góry słowackie
Od Wetliny na Tarnicę... przez obie połoniny i Szeroki Wierch? Chyba chodzi o podejście z Wołosatego. A jeżeli już z Wołosatego to polecam małą pętelkę: Wołosate - Przełęcz Bukowska - Halicz - Tarnica - Wołosate :)
Adawid
Turysta
Turysta
Posty: 1
Rejestracja: 14 lipca 2021, 11:25

Re: Pierwszy wypad

Post autor: Adawid » 14 lipca 2021, 11:31

Pierwszy raz byłem na 2 dni w górach w zakopanym i mi się bardzo spodobał krajobraz. Jestem totalnym amatorem , głównie męczę się po przejściu pięciu kilometrów drogi. Wraz z dziewczyną chcielibyśmy wybrać się na wycieczkę w góry ale nie wiemy od czrgo zacząć. Znajomi polecają karpacz czy bieszczady. Chciałbym jakąś taką trasę dla początkujących aby się nie zrazić :)
kryspis99
Turysta
Turysta
Posty: 1
Rejestracja: 21 lipca 2021, 9:06

Re: Pierwszy wypad

Post autor: kryspis99 » 21 lipca 2021, 9:11

Ja w swoją pierwszą podróż w Bieszczady wybrałem się kamperem. Było świetnie, bo nie musiałem się martwić o nocleg. Od siebie polecam oczywiście Tarnicę, mógłbym chodzić po niej przez wiele dni. W przypadku podróży kamperem polecam jednak zakup porządnych akumulatorów do kampera, bo mi się ostatecznie rozładował i miałem niemałe przeboje. Pozdrawiam! ;)
anna496
Turysta
Turysta
Posty: 12
Rejestracja: 16 września 2022, 13:33

Re: Pierwszy wypad

Post autor: anna496 » 30 stycznia 2024, 21:04

Ja pierwszy raz w Bieszczadach byłam na Tarnicy i była to wycieczka parafialna z ekstremalną drogą krzyżową. Wiało niemiłosiernie i ogólnie pogoda na minus, ale nie zniechęciłam się. Wręcz przeciwnie zmotywowało mnie to, aby wrócić w to miejsce kiedy pogoda będzie sprzyjać i tak jeżdżę już 8 rok :)
Gdy myślę o kilku ostatnich wypadach, mam przed oczami wyłącznie
ODPOWIEDZ