Szukam bohatera do krótkiego filmu w Górach Stołowych

Tu możesz porozmawiać o szlakach, zapytać o ich stan oraz wszelkie trudności. Podyskutujesz o turystyce i wszystkich innych sprawach dotyczących Sudetów czy parków narodowych i krajobrazowych położonych na terenie tych gór. Podyskutujesz m.in. na temat Karkonoszy, Gór Sowich czy też historii związanej z Sudetami oraz przygotujesz się na bezpieczny wyjazd w góry.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

antoszka
Turysta
Turysta
Posty: 2
Rejestracja: 07 kwietnia 2024, 16:10

Szukam bohatera do krótkiego filmu w Górach Stołowych

Post autor: antoszka » 07 kwietnia 2024, 16:11

Drodzy forumowicze!
Nazywam się Antoni, mam 21 lat, jestem studentem filmu i poszukuję bohatera do dyplomowego, krótkometrażowego filmu fabularnego non-profit, który zamierzam nakręcić w Górach Stołowych pod koniec miesiąca.
Poszukiwany profil aktora (nie wymagam doświadczenia!!):

Mężczyzna o aparycji 60+ z siwą brodą i dłuższymi włosami (pozostaję otwarty na każdą aparycję!). Mile widziane zmarszczki i znaki szczególne na twarzy.
Od odtwórcy roli wymagana jest niezła kondycja fizyczna i najlepiej pasja do górskich eskapad - planowane są dwudniowe zdjęcia pod koniec kwietnia na terenie Parku Narodowego Gór Stołowych.
Bardzo chciałbym współpracować z osobą znającą te tereny, która mogłaby podzielić się swoim doświadczeniem ze mną i z członkami ekipy filmowej, oraz wesprzeć w doborze lokacji i trasy.

Oferuję dojazd na lokację z Poznania i powrót lub zwrot kosztów dojazdu - do ustalenia (także zwrotu kosztu dojazdu do Poznania pociągiem z innych miast), wyżywienie i nocleg na miejscu oraz uzależnione od moich możliwości, symboliczne wynagrodzenie za pracę na planie.

Załączam kilka zdjęć, przybliżających niektóre aspekty projektu.
Zainteresowanych bardzo zachęcam do kontaktu, wyślę dokumenty z większą ilością szczegółów i odpowiem na każde pytanie!
Proszę również o pomoc osoby, które mogą znać pasujących do opisu mężczyzn :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z pozdrowieniami!
Antoni
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1691
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Re: Szukam bohatera do krótkiego filmu w Górach Stołowych

Post autor: Panda » 20 kwietnia 2024, 0:08

Bardzo ostre, wręcz cięte rysy twarzy. Trudno tu o takie. Tu bardziej łagodne i pogodne. No chyba że wiking zapuści brodę. :lol: :lol: :lol:
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta
Posty: 613
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 17:24

Re: Szukam bohatera do krótkiego filmu w Górach Stołowych

Post autor: Mirek » 20 kwietnia 2024, 8:19

Gdybym nie golił się 2-3 tygodnie to spełniałbym niektóre kryteria,niestety gorzej już z kondycją.A szkoda bo to by było miłe z pozytecznymm.
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
ODPOWIEDZ