Wschód słońca na Hali Lipowskiej

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 sierpnia 2012, 20:16

Robert J pisze:Na Rysiance zainstalowaliśmy ostatnio kamerę gdzie można śledzić aktualny widok :)
super :jupi:
Awatar użytkownika
Darek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1470
Rejestracja: 28 października 2011, 20:47

Post autor: Darek » 21 sierpnia 2012, 20:36

Nocowałem ostatnio na Rysiance, niestety wschodu słońca nie mogłem obserwować ze względu na zalegające poranne mgły - też ładne. Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, ze nie zabrałem w góry aparatu foto :zly:
i gdybym nawet "załapał" się na ów słynny wschód to i tak nie mógłbym się tym pochwalić :) .
Włóczęga: człowiek, który nazywałby się turystą, gdyby miał pieniądze.
(J. Tuwim)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 sierpnia 2012, 20:39

Bardzo piękne zachody i wschody można obserwować też na Boraczej, mimo, że dużo niżej. Pod ręką mam stamtąd kilka fot:
https://picasaweb.google.com/to.ja.kas/ ... Lipiec2010
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 sierpnia 2012, 20:46

Darek ja kilka lat temu wszedłem w listopadzie przy pierwszych opadach śniegu. Zapomniałem wyłączyć telefon, którym chciałem porobić zdjęcia(nie miałem wtedy mego lustra). W schronie brak zasięgu, a rano brak "bateri" i mimo bajkowego wyglądu okolic zostały mi tylko wspomnienia :D
ODPOWIEDZ