Najładniejsze Miejsca Beskidu Żywieckiego

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Jakie jest Twoim zdaniem najładniejsze miejsce w Beskidzie Żywieckim?

Babia Góra
12
46%
Mała Babia Góra (Cyl)
3
12%
Wodospad na Mosorczyku
1
4%
Pilsko
1
4%
Romanka
0
Brak głosów
Pasmo Abramów
0
Brak głosów
Dolina Soły
0
Brak głosów
Żywiec
0
Brak głosów
Hala Boracza
1
4%
Hala Lipowska
0
Brak głosów
Markowe Szczawiny
0
Brak głosów
Hala Krupowa
1
4%
Sokolica
1
4%
Polica
0
Brak głosów
Mędralowa
0
Brak głosów
Perć Akademików
6
23%
 
Liczba głosów: 26
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 stycznia 2007, 11:08

Też tak myślę. Mijam je jak największym łukiem :) (na mnie chamy nie zarobią!!!)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 lutego 2007, 18:08

Oddałem głos na Perć Akademików bo z niej są najpiękniejsze widoki i adrenalinka :D
Sara

Post autor: Sara » 08 lutego 2007, 19:33

Zagłosowałam na Babią Górę bo to najlepsza góra w Beskidach :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 lutego 2007, 13:53

Sara pisze:Zagłosowałam na Babią Górę bo to najlepsza góra w Beskidach :D
Ja też :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 lutego 2007, 7:51

I ja też :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 marca 2007, 20:13

oddałam głos na Babią Górę za najpiękniejsze chwile spędzone na niej :D
MałaBee

Post autor: MałaBee » 16 marca 2007, 7:41

Belissima pisze:oddałam głos na Babią Górę za najpiękniejsze chwile spędzone na niej :D
Bella za te słowa masz u mnie plusa. Na Małej Babiej spędziłam najlepsze chwile w moim życiu i już nie mogę się doczekać następnego wyjazdu :D.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 marca 2007, 17:52

E Babia, Babia wszyscy Babia - bo i pewnie jest najlepsza i najpiękniejsza, ale ma 1 wadę - Babiej z niej nie widać;) Dlatego głosuje na Małą Babią - też Babia i Babią widać!!!!!!!! (ładnie zakręcone;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 marca 2007, 21:15

pawelk pisze:E Babia, Babia wszyscy Babia - bo i pewnie jest najlepsza i najpiękniejsza, ale ma 1 wadę - Babiej z niej nie widać;) Dlatego głosuje na Małą Babią - też Babia i Babią widać!!!!!!!! (ładnie zakręcone;)
Zakręcone te zdanie jak świński ogonek ale sama w nim prawda :mrgreen:. MałaBeebia jest królową naszego Klubu i małą królową Beskidów :mrgreen:.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 maja 2007, 10:16

Tylko Babia ! A choćby dlatego... trochę historii, geografii i legend :

http://www.sp127.edu.pl/publikacje_nauc ... bio_pn.htm
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 maja 2007, 10:21

Dzięki Antek - super kompendium, to do wszystkich któzy tę górę sobie cenią ponad inne - radze przeczytać!!! Ktoś ładnie skompilował informacje z kilku publikacji i wyszła całkiem fajna rzecz
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 maja 2007, 20:03

I ja oddałem swój głos ;) Szkoda tylko że nie widziałem jeszcze wodospadu na Mosorczyku bo mogłby być to mój faworyt.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 maja 2007, 20:34

W końcu i ja zagłosowałem. Oddałem głos na Perć Akademików. Ale wszystkie te miejsca są piękne i wyjątkowe... Pilsko też, zwłaszcza w trakcie inwersji, kiedy ze szczytu nie widać Hali Miziowej
MałaBee

Post autor: MałaBee » 16 maja 2007, 6:05

Na Perci nie byłam ale na czerwcowym zjeździe nadrobię tą zaległość. :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 maja 2007, 7:42

Perci Akademików też nie zaliczyłam ale kiedyć muszę tam być. Co do Wodospadu na Mosorczyku to jest piękny w każdym calu :wink:
ODPOWIEDZ