Piwo

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 października 2008, 13:38

igi pisze:Do Mulika trzeba napisać, żeby się szykowała
No...muszę iść do fryzjera, tipsy dokleić i oko podmalować...wyobrażasz sobie wogóle inny obieg sprawy? :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 października 2008, 14:04

Mooliczek pisze:tipsy dokleić i oko podmalować
Tylko się nie pomyl i nie zrób na odwrót :zoboc: Bo chyba częściej ostrzysz raki, nisz przy tipsach dłubiesz :lol:
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 17 października 2008, 15:03

Mooliczek pisze:No...muszę iść do fryzjera, tipsy dokleić i oko podmalować...wyobrażasz sobie wogóle inny obieg sprawy?
ja nie....
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 17 października 2008, 15:32

no cóż ja chyba nie dbam o konwenanse :P2: :kukacz: ale znam chyba troche kobiety :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 października 2008, 22:20

Królik pisze:Toż to ja już od zeszłego w piątku w kraju na urlopie i beczka pękła TU w Bielsku
Przez ten miesiąc straciłem już orientacje w datach przez te szkolenia weekendowe, ale już od listopada będzie więcej spokoju i może jakiś wypad w góry. :D (wiesz szkolenia tajnos agentos i takie tam :8)
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 19 października 2008, 17:49

Wędrując jesiennie u naszych sąsiadów popijałem z Małą taki specjał z Nachodu
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 19 października 2008, 19:36

pw181 Paweł ten specjał z Nachodu, jest b.dobry. Często go kupowałem w czeskim Cieszynie w butelkach. Gratulują gustu :spoko:
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 22 października 2008, 13:10

A tutaj " trzej przyjaciele z boiska" to taki mały cytat, jeden troszkę rozpoczęty :D
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 24 października 2008, 20:58

pw181 Paweł pisze:jeden troszkę rozpoczęty
No ciekawe.... bo widze że wszystkie zakapslowane są , ha, ha, ha
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 24 października 2008, 21:42

Królik pisze:No ciekawe.... bo widze że wszystkie zakapslowane są , ha, ha, ha
Widocznie otworzyłem któregoś rezerwowego :twisted: z resztą któż to spamięta było ich troszkę :D
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 26 października 2008, 9:14

pozadrościłem wam tego Radegasta i piany na cztery palce i jak Byliśmy z Małą i Bikmenem na Broumovie to takie cacko zamówiliśmy sobie a do domku i radegasta tez zabrałem ze sobą

ps. sorry za jakość zdjęć ale proszę o wyrozumienie ręce juz troszkę chodzłiy i rwały sie do kufla :twisted:
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 października 2008, 20:13

A tak dla relaksu wieczorkiem...
Obrazek
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 28 października 2008, 20:29

Johny nie mieszaj bo się zrzygasz :lol:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Pati

Post autor: Pati » 28 października 2008, 21:33

janek.n.p.m pisze:nie mieszaj
To jest cel wyższy :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 października 2008, 21:54

janek.n.p.m pisze:Johny nie mieszaj bo się zrzygasz :lol:
Co najwyżej nie będę czuł smaku kolejnych :P
Partycja pisze:To jest cel wyższy :D
Czyż nie? :kukacz:
ODPOWIEDZ