Piwo

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 maja 2008, 17:15

Królik pisze:Ludziska smak piwa z puszki czy butelki jest zawsze taki sam, bo to te same piwo.
To dobrze, bo myślałem że jestem już takim bezsmakowym, piwnym ignorantem, waląc co popadnie z każdego dostępnego pojemnika :)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 29 maja 2008, 17:54

:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 29 maja 2008, 18:18

Królik pisze:znów teoretycznie - może przez pory w owym szkle przenikać z zewnątrz do piwa np. kurz, czy inne ustrojstwa.

hmmmmmmm a piwo może przez te same pory się wydostać ?
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 29 maja 2008, 18:27

janek.n.p.m pisze:hmmmmmmm a piwo może przez te same pory się wydostać ?
:lol: :lol: :lol: :spoko: :spoko: :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 maja 2008, 23:59

Królik pisze:Nie, nie, nie. Ludziska smak piwa z puszki czy butelki jest zawsze taki sam, bo to te same piwo. A jak już chcemy teoretyzować to w butelce może być gorszy, bo: butelka podawana jest procesowi mycia w stężonym ługu sodowym, płukana 3krotnie a 3cie płukanie z dodatkiem środka dezynfekcyjnego, więc istnieje możliwość,
....

nie wiem czemu ale strasznie lubie jak królik cusik tłumaczy....normalnie widze w wyobrażni jego mine jak to skrobie... :spoko:
pzdr :D
Mirek

piwo

Post autor: Mirek » 30 czerwca 2008, 9:45

Norbert124 wiem gdzie czepóją Zlaty Bażant w Czechach poza restauracjami,przyjedż do Wodzisławia to pojedziemy tam. :hura:
Awatar użytkownika
Norbert124
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, 21:58

Post autor: Norbert124 » 30 czerwca 2008, 11:14

mirek pisze:,przyjedż do Wodzisławia to pojedziemy tam.
Kiedy i gdzie?
PZD
Norbert124

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy. Prawa Murphy`ego
Mirek

piwo

Post autor: Mirek » 30 czerwca 2008, 11:18

Norbert124 kiedykolwiek, to miejsce jest 15 km od Wodzisławia już po Czeskiej stronie tuż przy granicy :hura:
bugas

Post autor: bugas » 01 lipca 2008, 0:15

Zlaty Bażant Tmave (Czarny )
Mirek

piwo

Post autor: Mirek » 01 lipca 2008, 10:18

bugas raczej rzadko spotykany,ja praktycznie nie spotkałem się z tym piwem :( a dość dużo przewędrowałem Czeskie i Słowackie szlaki :spoko:
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 01 lipca 2008, 11:54

Mirek na Słowacji w pieninach piłem codziennie :P wystarczy kładką ze Sromowców do Czerwonego klasztoru przejść i ciemny Bażant Twój jest i do tego pijąc piękne widoki masz na Pieninki
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Mirek

piwo

Post autor: Mirek » 01 lipca 2008, 14:28

Aaaaaaaaaaaaaaaaaa chyba że tak :kukacz:
Mirek

piwo

Post autor: Mirek » 02 lipca 2008, 13:55

Norbert124 i inni zainteresowani tematem Złoty Bażant,można też w Polsce napić się kuflowego ww,piwa i to nie w exkluzywnym lokalu. :hura: :shock:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 lipca 2008, 16:48

pw181 Paweł pisze:Mirek na Słowacji w pieninach piłem codziennie :P wystarczy kładką ze Sromowców do Czerwonego klasztoru przejść i ciemny Bażant Twój jest i do tego pijąc piękne widoki masz na Pieninki
widzę że chadzałeś tymi samymi szlakami co ja :D
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 02 lipca 2008, 17:15

widzę że chadzałeś tymi samymi szlakami co ja :D[/quote]

musowo spotkać się na szlaku najlepiej na kładce przez Dunajec :D
ODPOWIEDZ