Co nam w duszy gra...

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6265
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Re: Co nam w duszy gra...

Post autor: Królik » 22 lipca 2025, 22:41

Najlepsza wersja jest z trasy PULS.
Najdłuższa solówka Gilmoura w tym utworze 4:41-9:08
https://www.youtube.com/watch?v=7kWl-ZG ... rt_radio=1
Byłem w Pradze '94 słyszałem na własne uszy :) :spoko:
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8888
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Co nam w duszy gra...

Post autor: PiotrekP » 23 lipca 2025, 22:21

A kto posiada płytę Luck and Strange.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8888
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Co nam w duszy gra...

Post autor: PiotrekP » 30 stycznia 2026, 21:42

Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Iza@bela
Turysta
Turysta
Posty: 6
Rejestracja: 27 lutego 2026, 17:52

Re: Co nam w duszy gra...

Post autor: Iza@bela » 01 marca 2026, 14:49

Cześć,
Tak sobie "chodzę" po forum- bo jestem tu nowa ;) i widzę, że wśród Was są też ludzie kochający muzykę. Super!!!
To ja na razie informacyjnie ;)
W ostatni piątek 27 marca była premiera nowej płyty Archive Glass Mind- moim zdaniem płyta w pierwszym odsłuchu niełatwa, ale warto dać jej czas...mnie urzekła-Moja polecajka z niej na początek to City Walls, singiel, który ją promował - dla mnie odjazd...
https://www.youtube.com/watch?v=OPabipX ... 9D&index=8
Pozdrawiam Was
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8888
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Co nam w duszy gra...

Post autor: PiotrekP » 01 marca 2026, 16:41

Muzyka bardzo ambitna, ale jak dla mnie bardzo dołująca. Wolę bardzie ostre granie gitarowe.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1717
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Re: Co nam w duszy gra...

Post autor: Panda » 16 marca 2026, 0:53

I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
ODPOWIEDZ