Klapkowicze na szlaku.

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lipca 2009, 21:55

igi pisze:W sensie, że ktoś ma mniej markowe klapki od naszych
Ja mam trochę inaczej, rok temu w drodze na Łomnicę porwały się moje ukochane sandałki, miałem je z osiem lat, nawet dziury w podeszwie nie były zbyt duże i nie zmniejszały wygody. No i nie mogę przeboleć ich straty :( I nie wiem, może jak bym zaczął krytykować ?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lipca 2009, 22:10

golanmac pisze:Mam pytanie, czy to prawda że krytyka klapkowiczów podnosi górską samoocenę krytykującego ? bo chciał bym spróbować, a nie wiem czy warto.
Nie , jest to wyłącznie krytyka głupoty i braku wyobraźni - nie ma nic do rzeczy marka,lepsza, gorsza , jej brak, tańsze , droższe itp. a jedynie konsekwencje , jakie może przynieść brak dopasowania sprzętu do warunków i chodzi również o ludzi, którzy później muszą uczestniczyć w akcjach ratunkowych.
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 06 lipca 2009, 22:27

golanmac pisze:Mam pytanie, czy to prawda że krytyka klapkowiczów podnosi górską samoocenę krytykującego ? bo chciał bym spróbować, a nie wiem czy warto.
Próbuj śmiało i powiedz, czy to działa :D
igi pisze:W sensie, że ktoś ma mniej markowe klapki od naszych? Jeżeli tak, to warto. Stosuję regularnie od roku i mi się podniosła, a była opadnięta.
':hura:' ':lol:'
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lipca 2009, 22:43

golanmac pisze:w drodze na Łomnicę porwały się moje ukochane sandałki, miałem je z osiem lat,
Oj to strata duża :( Jednakże jak to mawiają: "lepiej na Łomnicy sandałka porwać, niż na Nosalu skorupę nareperować".
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lipca 2009, 23:34

Kempos pisze:Nie , jest to wyłącznie krytyka głupoty i braku wyobraźni
eee, przesadzasz, ot choćby wczoraj na setce widziałem starego wygę w adidasach z tesco, myślisz że jak byś spotkał go na szlaku uznał byś że jest głupi ?
Kempos pisze:chodzi również o ludzi, którzy później muszą uczestniczyć w akcjach ratunkowych
Taka ich praca, z wyboru, nie z przymusu. Użalasz się nad listonoszem w upalny dzień ?
igi pisze:lepiej na Łomnicy sandałka porwać, niż na Nosalu skorupę nareperować
Albo, lepsze piwo w garści niż latem nad Mokiem :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 lipca 2009, 14:08

Wczoraj na Iwanickiej widziałem ciekawy przypadek :) Otóż grupka ludzi za wszelką cenę nie mogła ogarnąć mapy :D Twierdzili, że Kominiarski Wierch to Ornak, próbując szukać szlaku 180 stopni nie w tą stronę :)
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 07 lipca 2009, 14:50

Aż żal patrzeć jak ludzie nie umieją czytać map. Zwłaszcza dla Geografa z wykształcenia.
Oscar

Post autor: Oscar » 07 lipca 2009, 18:37

O to git bo własnie myslalem nad Kominiarskim wiec jak cos to tez powiem ze sie pomyliłem :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 lipca 2009, 23:37

gruby pisze:Wczoraj na Iwanickiej widziałem ciekawy przypadek
Byli w klapkach? :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lipca 2009, 10:07

W białych adidasach :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lipca 2009, 10:50

gruby pisze:W białych adidasach :D
To już wyższy stopień wtajemniczenia ;)
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 08 lipca 2009, 14:31

gruby pisze:Wczoraj na Iwanickiej widziałem ciekawy przypadek :) Otóż grupka ludzi za wszelką cenę nie mogła ogarnąć mapy :D Twierdzili, że Kominiarski Wierch to Ornak, próbując szukać szlaku 180 stopni nie w tą stronę :)
mam nadzieje ze im pomogłes i wyprowadziles z bledu, bo jesli nie.......
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 08 lipca 2009, 14:49

heathcliff pisze:bo jesli nie.......
to poszli w złą stronę :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lipca 2009, 15:56

tom-pi4 pisze:
heathcliff pisze:bo jesli nie.......
to poszli w złą stronę :lol:
I zdobyli kawał pięknej góry ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 lipca 2009, 11:17

MORF pisze:Kilka fotek ze szlaku prowadzącego na czarny Staw pod Rysami.

http://img6.imageshack.us/gal.php?g=cza ... 091310.jpg
....fotka nr 7....właściciel Sandaus maniakos.....wersja z otwartym dachem, srebrny metalic, zderzaki w kolorze ...red. :shock:
ODPOWIEDZ