TYDZIEN MOSKITA

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Pete

Post autor: Pete » 11 grudnia 2007, 9:49

1. Skoro pracujesz w Sphinxie to opowiedz jakie jest według Ciebie tam jedzenie, bo według mnie pyszne 8)
2. Jak trafiłeś na GÓRY- SZLAKI ?
3. W jakim stopniu poznałeś Bieszczady ?
4. Co sądzisz o Babiej Górze ?
5. Jak myślisz - jaką działalność powinien rozwinąć nasz klub ?
6. Czy jeździsz na rowerze ?
7. Czy jesteś tylko górołazem czy kimś kto jeździ po kraju w poszukiwaniu nowych miejsc ?
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 11 grudnia 2007, 10:48

mosquitos heaven pisze:8. Z kim chciałbyś się spotkać z forum?

z tego co widze po ostatnim zjezdzie to ze wszystkimi ale na bank z królikiem :twisted:
mosquitos heaven masz jak w banku. se pogadamy o Floydach, piwko se strzelimy...
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 11 grudnia 2007, 18:20

Co oprócz Floydów?
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Pete

Post autor: Pete » 11 grudnia 2007, 22:10

Mosorczyk pisze:
Pete pisze:Co sądzisz o Babiej Górze
Widzę że jest to najbardziej kontrowersyjna góra na tym forum :lol: a ona taka przyjemna :D .
Te hece z ciubarykiem nieźle namieszały :D To prawda Babia Góra jest przyjemna - pytam Mosquita o jego nastawienie do niej :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 grudnia 2007, 0:37

MałaBee pisze:
mosquitos heaven pisze:twoja wizyta z MalaBee na Babiej nie dosc ze przeczytalem to jeszcze slyszałe to i owo od Ciebie
Nie no nie mam pytań :lol: :oops:
wal smiało :twisted: :twisted: :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 grudnia 2007, 0:48

Mosorczyk pisze:A więc walnę prosto z mostu :)
Czy podoba Ci się Mooliczek? Pytam bo to co tu wypisałeś w 100% ją opisuje :spoko:
:lol: :lol: :lol: tak czulem ze cie chopie polubie :spoko:
juz w "saunie" ustalilismy ze wszystkie Anie sa fajne... :P ale tak na powaznie Moolik fajna jest, polubilem dziolche i to tyle w temacie :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 grudnia 2007, 1:16

Mosorczyk pisze:1. Jak często robisz takie spotkania w "saunie" :)?

powiem Ci Mosor ze nie za czesto bo czasu brakuje :( ale daje rade :D jak juz to knajpa jazzowa...i nas 8) ni-ma :lol: moze raz na 2tyg 8)
Mosorczyk pisze:2. O czym jest film Mosquitos Heaven?
o tym co bardzo chce zrobic a na co brakuje mi odwagi...na K-cwaj przywioze ci plytke i sam zobaczysz :D


Mosorczyk pisze:3. Co było takiego urzekającego w tej słynnej lampce :D?
:lol: nie pasowala mi tam po calosci i do tego byla kiczowata...przez co stala sie interesujaca :D ... byla obszyta skora z chiba kozy a ze kiedys gralem na bebnach afrykanskich to od razu wrocily wspomnienia...
Mosorczyk pisze:4. Idąc przez Krościeniecki most miałeś wrażenie że przechodziliśmy przez niego jak my podczas tattrzańskiego zjazdu czyli zaś kur^*@%$ przez Boczań :D?
idac przez ten most myslalem tylko o tym jak nawalony wlazlem na niego z kumplem i pilismy na przesle wodke... :twisted:


Mosorczyk pisze:5. Czy w końcu znalazłeś to miejsce noclegowe sprzed 8-10 lat jak to określiłeś?
:spoko: znalazlem jak smigalismy na autobus do krakowa :spoko:

Mosorczyk pisze:6. Jakie było Toje pierwsze wrażenie jak wchodziliśmy przez podwórze do naszego domku?
pierwsza mysl...Mosor zalatwil nam nocleg w stodole... :spoko: ale bedzie jazda(w pozytywnym tego slowa znaczeniu)... :spoko:

Mosorczyk pisze:7. Jakie było Twoje pierwsze wrażenie kiedy zobaczyłeś pusty pokój bez Waldka?
:blink: :blink: :blink: :blink:

Mosorczyk pisze:8. Co powoduje że w górach zawsze myslisz o jedzeniu?
:lol: :lol: :lol: ja nie tylko w gorach czesto mysle o jedzeniu... :lol: :lol: :lol:

Mosorczyk pisze:9. Czy przyjedziesz na K-cwaj? - termin postaram się ustalić maksymalnie najwsześniej
ktos Cie musi przegonic po tej Gorze :D :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 grudnia 2007, 1:22

przepraszam was bardzo ale na reszte pytan odpowiem pojutrze bo dopiero z pracy wrocilem a jutro musze walczyc dalej :D do polnocy wiec spac isc musze...za to czwartek wolny - czasu sporo tak wiec pytajcie smialo.dobranocka :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 grudnia 2007, 7:37

No to jedziemy, Moskit, z koksem :D

1. Co Cię w ludziach irytuje najbardziej?
2. Kiedy się poddajesz? Co jest w stanie zatrzymać Cię w drodze do osiągnięcia celu?
3. Powiedziałeś podczas zjazdu w Pieninach, że jeżeli miałbyś zacząć z górami "na poważnie", to byłby to Matterhorn. Sądzisz, że jest to realne w Twoim przypadku? Jeżeli tak, to w jakiej perspektywie czasowej? jakieś przeszkody?
4. Najcięższa wycieczka górska do tej pory?
5. Ulubiony zapach?
6. Skąd wziął się skarabeusz na Twoim nadgarstku?
7. Czy pierścień Atlantów, który nosisz, jest dla Ciebie czymś więcej, niż tylko ozdobą? Przypisujesz mu jakieś szczególne znaczenie?
8. Napisałeś, że lubisz jak kobieta jest kobieca. Jak definiujesz kobiecość? Czym to jest dla Ciebie?
8. Jeżeli miałbyś wybrać jedną piosenkę, która najtrafniej Cię opisuje, to co by to była za piosenka?
9. Co powoduje, że Twoje tętno staje się szybsze?
10. Co robiłeś czekając w Krakowie na pociąg?

To be continued ;)
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 13 grudnia 2007, 1:05

Mosorczyk pisze:mosquitos heaven powiedział/-a:
juz w "saunie" ustalilismy ze wszystkie Anie sa fajne... ale tak na powaznie Moolik fajna jest, polubilem dziolche i to tyle w temacie


No i wznieśliśmy toast za wszystkie Anie i za rok naszego forum. Popieram Cię: co Ania to fajna i ładna
Zgadzam z przedmowcami.Nic dodac nic ujac. :D

Mosorczyk pisze:mosquitos heaven powiedział/-a:
ktos Cie musi przegonic po tej Gorze


Podejmę wyzwanie z miłą chęcią
Chcialbym to zobaczyc :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 grudnia 2007, 18:18

I kolejne pytanie do Moskita: gdzie jesteś, jak Cię nie ma? ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 grudnia 2007, 18:19

Pete pisze:1. Skoro pracujesz w Sphinxie to opowiedz jakie jest według Ciebie tam jedzenie, bo według mnie pyszne 8)
hmmmm Pete jak by Ci to powiedziec :D wiem ze wielu osobom smakuje ale ja osobiscie za czesto tam nie jadam :D ale jest to chyba podyktowane tym ze pracuje tam juz prawie4lata...
Pete pisze:2. Jak trafiłeś na GÓRY- SZLAKI ?
hmmmm czysty przypadek...szukalem czegos w necie :spoko:
Pete pisze:3. W jakim stopniu poznałeś Bieszczady ?
niewystarczajacym :!: znam tylko okolice ustrzyk gornych bo tam zawsze jezdzilem......no moze jeszcze Wetlina i słynna baza ludzi z mgły :spoko: bieszczadow zaawsze bedzie mi za malo :(
Pete pisze:4. Co sądzisz o Babiej Górze ?
o kurcze Pete :blink: fajna gorka, fajni spotkani ludzie, fajne noclegi na szczycie, cudowne wspomnienia, piekne widoki....rozmowy do pozna i patrzenie w gwiazdy...
Pete pisze:5. Jak myślisz - jaką działalność powinien rozwinąć nasz klub ?
mysle ze zaczniemy od statutu klubu i jego rejestracji....a potem....bedzie nas wiecej i wiecej i wiecej.....hihihihihih 8)
Pete pisze:6. Czy jeździsz na rowerze ?
kiedys scigałem sie amatorsko na rowerach szosowych...teraz smigam tylko do pracy i czasami po klifie w orlowie :D
Pete pisze:7. Czy jesteś tylko górołazem czy kimś kto jeździ po kraju w poszukiwaniu nowych miejsc ?
jestem klasycznym gorolazem i nie ukrywam tego :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 grudnia 2007, 18:23

Mooliczek pisze:I kolejne pytanie do Moskita: gdzie jesteś, jak Cię nie ma? ;)
pracowalem i sama rozumiesz :( teraz sie na chwilke wyrwalem i cusik naskrobie ale odpowiadanie na pytania w tym tyg bedzie problemem bo pracy mam tyyyle i jeszcze troszke......i czekaj.....o jeszcze troche znallazlem :( ale dam rade :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 grudnia 2007, 18:25

Królik pisze:mosquitos heaven masz jak w banku. se pogadamy o Floydach, piwko se strzelimy...
:spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 grudnia 2007, 18:37

Mosorczyk pisze:1. Słyszłałeś piosenkę Kenny Takito - Mosquito :)?
:blink: nie slyszalem ale poszuka :spoko: :D
Mosorczyk pisze:2. Co przedstawia Twój tatuaż na lewej nodze?
na lewej nic nie ma a na prawej to taka pamiatka z czasuw nauki w plastyku w orlowie :twisted:
Mosorczyk pisze:3. Czy jeśli dążysz do czegoś to za wszelką cenę?
zdecydowanie nie :!: potrafie sobie odpuscic...choc to przyszlo mi z czasem :D
Mosorczyk pisze:4. Czy przejmujesz się innymi?
juz dawno stwierdzono ze mam miekkie serce....a wiadomo co w takich przypadkach tsza miec twardego :( :D
Mosorczyk pisze:5. Jak u Ciebie z pająkami?
lekow nie stwierdzono :D
ODPOWIEDZ