PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 czerwca 2013, 1:02

My byliśmy nowi więc to my mieliśmy się przedstawić a siedzieliśmy jak dzikusy. Ale trudno. Będzie więcej okazji. Dzięki za miłe powitanie :D
Mirek

Post autor: Mirek » 10 czerwca 2013, 8:40

Cześć Maciek, my som som somsiady. :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 czerwca 2013, 8:53

Jej, jakoś milej się zrobiło, jak ktoś przeedytował posty ;)
Anonymous

Nasza ekipa IMPM1980 !!!

Post autor: Anonymous » 14 czerwca 2013, 0:04

Cześć wszystkim,

Jeden z Moderatorów zwrócił nam uwagę, że uchybiliśmy etykiecie panującej na „FORMUM” i nie przedstawiliśmy się przed umieszczeniem pierwszego postu ;). Chcąc naprawić swój niewybaczalny błąd w drugim naszym poście przedstawimy nasz „team”. W skład naszej ekipy wchodzi mama, tata i córka. Suma naszych lat to 74 ! Liczba z loginu, to lata urodzenia rodziców, reszta to wiek dziecka ;)

Mamusia – to Ania, rodowita Czarna Góralka, od najmłodszych lat wychowana w Rytrze – Kordowiec i Radziejowa nie mają przed nią tajemnic (z reguły bez szlaku, o czym przekonałem się na własnej skórze – doskonała anegdota do ogniska).

Tatuś – zwany Mikołajem (ponury żart „Jędrala”, przez całe życie przerąbane z okazji 06.12, przy czym, jak każdy pseudohanys, nie obchodzę imienin). Od najmłodszych lat śmigałem z ojcem po górach … do wieku młodzieńczego – nie wiedziałem, co tracę… Do dzisiaj pamiętam czasy prowadzania mnie na tzw. smyczy (pasek). Teraz to nadrabiam z żoną, którą ciągnie do gór ! Jędral „doczepił się” do emblematu – w ramach wyjaśnień … uwielbiam Sapkowskiego i „Wiedźmina na szlaku” (bez względu na kolor szlaku).

Córusia – Julka, alias „Kulka” – 10 – letni „dziki zbój”. Taki „przełamaniec” matka / ojciec. Wycieczki lubi, potrafiła przejść z nami 32 km po Beskidzie Sądeckim (ostatnio mając lat 8) – SZLAKIEM !! (czego moja żona nie pochwaliła – ale to kolejna anegdota rodzinna). Niektórzy chodzą z bagażem na ciężko, mamusia – również, ale w tym przypadku tym bagażem jest KULKA ! Jednakże zawsze wraca szczęśliwa do punktu wyjścia (oczywiście KULKA)!

Na razie to tyle. Może kiedyś po wspólnej wędrówce przy ognisku poznamy się lepiej, a wtedy zdradzimy szczegóły ww. anegdot.

Pozdrowienia dla wszystkich na FORUM i do zobaczenia na szlaku ;)
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2013, 21:27 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 14 czerwca 2013, 0:20

IMPM1980 witam całą "wiedźminowską" ekipę.
Do zobaczenia na szlaku.
P.S. Wiedźmin OK, ale Trylogia Husycka...mmm...miodzio :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 czerwca 2013, 8:58

rodowita Czarna Góralka
??
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 14 czerwca 2013, 10:54

IMPM1980 Witajcie w naszym gronie i dalej wędrujcie rodzinnie :) . Zapewne nasze drogi się kiedyś skrzyżują.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Anonymous

Witam Wszystkich

Post autor: Anonymous » 15 czerwca 2013, 22:45

Mnie tez, tak wyglada, subtelnie zwrocono uwage " przedstaw sie". Jak czlowiek nowy to moze zawsze cos przeoczyc, Przepraszam.
A wiec............to dosyc dlugie..., postaram sie to troche skrocic.
Urodzilam sie w malej wiosce w Stolowych Gorach, wychowalam sie w Walbrzychu i bardzo mloda bo jako 17stolatka wyjechalam z Polski.
Mature zrobilam juz w Stanach. Tak los chcial ze dzisiaj mieszkam w Peru, od niecalych 10ciu lat. Za rok pojde na emeryture, i wtenczas bede mogla swobodniej przyjechac do Polski i wybrac sie z wami na wycieczke o czym marze od wielu lat. Tez nie jestem szpecem od lazenia po gorach i na wspinaczke napewno bym sie nie dale namowic, ale co do chodzenia po gorach, robienia zdiec i podziwiania przepieknych krajobrazow to jestem pierwsza. Od lat robie zdiecia i mam pewny ich zasob. Co jeszcze? A wiec znam Andy, przejechalam prawie cale ich pasmo autobusem, no i nieco wiem o tutejszym zyciu. Jezeli mam wymienic miejsce w Polsce poza moimi rodzinnymi stronami ktore darze szczegolnym sentymentem to beda Zagorzany, Pow. Gorlice, gdzie spedzalam wakacje u babci. Pozdrowienia
Awatar użytkownika
Chmielo
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 381
Rejestracja: 03 maja 2010, 13:26

Post autor: Chmielo » 16 czerwca 2013, 0:33

Witaj IMPM1980 i Jeanne Milosz.
Miły dla oka awatar IMPM1980 - Wiedźmin króluje,już niebawem 3 seria na PC. Do zobaczenia na szlaku :)
Nie bój się obierać trudniejszych dróg,często nimi łatwiej dojdziesz na szczyt....
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 czerwca 2013, 3:38

Chmielo pisze:Wiedźmin króluje,już niebawem 3 seria na PC
Czekam z niecierpliwością. Będzie co w zimowe wieczory robić :jupi: .

Witaj Jeanne Milosz.
Kiedyś chcielibyśmy rodzinnie "pospacerować" w Andach. :>

http://www.youtube.com/watch?v=-59CUzvb ... detailpage
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 16 czerwca 2013, 15:02

Witaj Jeanne Milosz :hej: :hej:

Jeanne Milosz pisze:Za rok pojde na emeryture, i wtenczas bede mogla swobodniej przyjechac do Polski i wybrac sie z wami na wycieczke o czym marze od wielu lat.
Mam nadzieję, że uda Ci się spełnić te marzenia :)
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 16 czerwca 2013, 20:25

Jeanne Milosz Witaj w naszym gronie :) , opisuj jak najwięcej o górach Peru. Piękne i wysokie. Jak przyjedziesz do "starego kraju" to chętnie pospacerujemy po naszych górach.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Anonymous

witam

Post autor: Anonymous » 19 czerwca 2013, 16:38

cześć jestem leno,mieszkam w krośnie a pracuje w przemyślu,jestem żołnierzem i uwielbiam to robić ,tak samo bardzo lubie chodzić po naszych pięknych górach .w tamtym roku zaliczyłem rysy ,w tym byłem na jeziorkach duszatyńskich i na tarnicy przez halicz .w lipcu planuje orlą perć i szukam kompana ,troche jeszcze nie kumam tej strony i się kręce ale z czasem będzie lepiej.pozdrawiam wszystkich. :spoko:
Awatar użytkownika
GosiaB
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1411
Rejestracja: 01 sierpnia 2010, 20:11
Kontakt:

Post autor: GosiaB » 19 czerwca 2013, 21:53

witaj leno :)
gdybyś się wybierał w sierpniu to bym się chętnie przyłączyła bo mam ochotę na powtórkę OP :)
Nie możesz zatrzymać
żadnego dnia,
ale możesz go nie stracić.

https://picasaweb.google.com/102928732526243008580
ODPOWIEDZ