PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8710
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 03 grudnia 2014, 12:25

Jacek_K Witaj w naszym gronie i do zobaczenia na szlaku.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
aaig
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 529
Rejestracja: 08 lutego 2012, 13:19

Post autor: aaig » 03 grudnia 2014, 13:19

Cześć Jacek_K :hej:
noa byłam 3 dni temu we Wrocławiu...że też śmy się nie spotkali ;)
Do zobaczenia zatem w mniej miejskich a bardziej góskich okolicznościach przyrody.
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 03 grudnia 2014, 14:01

Witaj Jacek_K i do zobaczenia na szlaku :>
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 grudnia 2014, 15:37

Witam, jestem tu nowa:) Coś o mnie? Że góry są moją pasją to chyba wspominać na forum górskim nie trzeba. Koncentruję się na wschodzie -Bieszczady, Beskid Niski, od niedawna moją wielką pasją są Karpaty Ukraińskie, które zaczynam poznawać. W planach mam też Rumunię. W Bieszczady jeżdżę często (co tydzień, co dwa, co miesiąc -jak wyjdzie), spędziłam tam wiele czasu pracując w turystyce, mam za sobą samotnie spędzoną zimę 6 miesięcy w drewnianej bieszczadzkiej chacie na uboczu, gdzie widok człowieka potrafił wystraszyć :) Ale z pracy w turystyce już definitywnie zrezygnowałam. Propaguję turystykę plecakowo namiotową. Po górach wędruję swoimi ścieżkami ale czasem na szlakach też można mnie spotkać:) Teraz planuję otworzyć nowy rozdział -biwakowanie w namiocie w górach zimą -w zasadzie za 2 dni wyjeżdżam z namiotem w Bieszczadki. Sylwester na szczycie -bo wyżej się nie da:) Czasem coś skrobnę, opiszę w moim prostym, internetowym kajecie - http://wadera55.republika.pl/ania.html , tworząc taki cykl (często humorystyczny) relacji o wędrówce w pojedynkę. W pojedynkę więcej dostrzegamy (np. zwierzynę) ale i czasem warto wybrać się w większym gronie, dlatego piszę tu na forum by poznać nowych kompanów do wędrowania po górkach -jakby ktoś jechał kiedyś w Karpaty Ukraińskie, Rumuńskie dawajcie znać :) Pozdrawiam Dżolę Ry i dziękuję za podwózkę kiedyś autostopem:)
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 28 grudnia 2014, 22:07

Jimi pisze:jakby ktoś jechał kiedyś w Karpaty Ukraińskie, Rumuńskie dawajcie znać :)
Dam znać :)
Witam na forum.
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 28 grudnia 2014, 23:21

Jimi pisze:Pozdrawiam Dżolę Ry i dziękuję za podwózkę kiedyś autostopem:)
Polecam się na przyszłość ;)

Cieszę się, że do nas zawitałaś, Aniu :)

Witaj w naszych skromnych progach :hej: :hej:
Awatar użytkownika
aaig
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 529
Rejestracja: 08 lutego 2012, 13:19

Post autor: aaig » 29 grudnia 2014, 9:18

Cześć Jimi :hej:
Jimi pisze:W pojedynkę więcej dostrzegamy (np. zwierzynę) ale i czasem warto wybrać się w większym gronie
miło, że wybrałaś akurat nasze grono! :)
Jimi pisze:biwakowanie w namiocie w górach zimą
noo, szacunek Koleżanko i powodzenia :spoko:
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 29 grudnia 2014, 9:28

Witaj Jimi, czy Ty jesteś kiedyś wadera a teraz Jimi z forum bieszczadzkiego? Już od jakiegoś czasu mało tam zaglądam, ale trochę Cię tam czytałem :)
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 grudnia 2014, 21:00

Hej tidżej! Miło Cię tu spotkać! Tak to ta wariatka która niczego się nie boi i ma więcej szczęścia niż rozumu :) Inni mawiają, że śpi z niedźwiedziami a wilki chodzą za nią nocą po lesie- jest tu trochę ludzi od nas :D Ale Wadera na forum bieszczadzkim to kto inny (mało się udziela), ja zawsze miałam nick Jimi :) :)
Awatar użytkownika
dmirstek
Turysta
Turysta
Posty: 43
Rejestracja: 20 grudnia 2014, 21:52

Post autor: dmirstek » 29 grudnia 2014, 23:31

Cześć!
Już tu się kiedyś witałem, ale moje konto w międzyczasie zniknęło, tak więc postanowiłem założyć nowe konto i przywitać się raz jeszcze, może tym razem nie podzielę losu konta poprzedniego, a może właśnie zbanujecie mnie za drugie konto... Ale zaryzykuję.
Część osób pewnie zna mnie z "konkurencyjnego" forum. Ci, co nie znają - jestem Warszawiakiem z krwi i kości, jednak nie wiem, czy przypadkiem nie wyłącznie z kości, bo duchowo to ja jednak jestem z gór ;-) Najbardziej lubię Beskidy, ze szczególnym uwzględnieniem Żywieckiego, Sądeckiego i Gorców. Ze względu na problemy zdrowotne, jak i sytuację zawodową musiałem jakiś czas temu dość znacznie ograniczyć moją aktywność górską, jednak od wiosny 2015 roku chciałbym odwrócić ten trend. Poza górami zajmuję się hobbystycznie transportem publicznym, a zawodowo transportem towarów :)

Zobaczymy, czy uda mi się wnieść cokolwiek pożytecznego w to forum, najwyżej mnie usuniecie znów, ale może tak źle nie będzie.

Do zobaczenia na szlaku!
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 30 grudnia 2014, 8:29

dmirstek :> witaj ponownie na forum.
dmirstek pisze:Już tu się kiedyś witałem, ale moje konto w międzyczasie zniknęło, tak więc postanowiłem założyć nowe konto i przywitać się raz jeszcze, może tym razem nie podzielę losu konta poprzedniego, a może właśnie zbanujecie mnie za drugie konto... Ale zaryzykuję.
Nie zbanujemy :D musiałeś nie logować się przez długi okres czasu na forum i automatycznie Twoje konto zostało skasowane.
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Awatar użytkownika
trotyl
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 384
Rejestracja: 02 czerwca 2012, 20:26

Post autor: trotyl » 02 stycznia 2015, 18:39

Dmirstek :D Witam starego znajomego....
A na ziemi pokój ludziom dobrej woli
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 stycznia 2015, 18:38

Witam wszystkich,

jestem tu nowy i w sumie zacząłem swoją przygodę stosunkowo niedawno 2 lata temu. Kolega z pracy mnie namówił i w ten sposób pokochałem góry. Na razie niewiele zobaczyłem ale mam nadzieję że zobaczę jeszcze więcej. Ostatnio byłem pierwszy raz zimą na Grzesiu i powiem że o tej porze roku widoki są zachwycające.

Pozdrawiam wszystkich i może kiedyś się zobaczymy na szlaku
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8710
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 09 stycznia 2015, 21:05

Bobcik Witaj w naszym gronie. Zapewne jeszcze nie raz nasze szlaki się skrzyżują.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 09 stycznia 2015, 22:24

Cześć Bobcik  :hej: :)
ODPOWIEDZ