PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 czerwca 2007, 17:15

Witaj Baranek , przygotuj się na długie powitanie , tutaj są takie w modzie :P .
Pete

Post autor: Pete » 12 czerwca 2007, 17:44

Baranek Witam serdecznie sąsiadkę (Chełm Śląski i Lędziny to miejscowości sąsiednie :)). Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na baaaaaardzo długo ;) !
Baranek

Post autor: Baranek » 12 czerwca 2007, 18:04

:D witam witam Was wszystkich.

Bardzo mi zależy właśnie na tych Tatrach, bo rodzice by mnie tam nie zabrali.. a byłam niewiele razy(tyle co jakieś dziwne wycieczki szkolne...).

No i tym samym nie znam się na tamtych rejonach, więc chętnie wybiorę się z Tobą Magda, milej będzie z kimś u boku ;)

Mosorczyk, bo ja myślałam, że jak wyjdziecie w góry to będziecie sobie chodzić parę dni tak i że już nie będzie szansy się dołączyć, ale widzę że skoro nie będzie problemu, to wspaniale.

Pete ano po sąsiedzku, widzę, że będę miała z kim dojeżdżać na przyszłość ;)

Do zobaczenia więc!
MałaBee

Post autor: MałaBee » 12 czerwca 2007, 18:09

Baranek pisze::D witam witam Was wszystkich.

Bardzo mi zależy właśnie na tych Tatrach, bo rodzice by mnie tam nie zabrali.. a byłam niewiele razy(tyle co jakieś dziwne wycieczki szkolne...).

No i tym samym nie znam się na tamtych rejonach, więc chętnie wybiorę się z Tobą Magda, milej będzie z kimś u boku ;)

Mosorczyk, bo ja myślałam, że jak wyjdziecie w góry to będziecie sobie chodzić parę dni tak i że już nie będzie szansy się dołączyć, ale widzę że skoro nie będzie problemu, to wspaniale.

Pete ano po sąsiedzku, widzę, że będę miała z kim dojeżdżać na przyszłość ;)

Do zobaczenia więc!
Do zobaczenia. Nasz klub się dostosowuje do wszystkich i wychodzimy po każdego kto chce dojechać do wyprawy zatem jak możesz to przyjeżdżaj!!! :D :D :D
tomekt

Post autor: tomekt » 12 czerwca 2007, 18:38

I ja się przyłączam do powitań :D Do zobaczenia na szlaku :D
aartur

Post autor: aartur » 18 czerwca 2007, 10:13

Nazywam się Artur jestem ze Szczytnej jestem członkiem Bractwa Rycerskiego Matki Bożej Królowej Pokoju na Szczytniku

Obrazek
Pete

Post autor: Pete » 18 czerwca 2007, 15:33

Przyznam się, że nie wiedziałem o istnieniu Bractwa Rycerskiego na Szczytniku. Na czym polega Wasza działalność ?
MałaBee

Post autor: MałaBee » 18 czerwca 2007, 21:06

Witaj aartur!!! Tylko żeby Twoja obecność nie zakończyła siuę na zapodaniu linku do stronki tego stowarzyszenia :D. Zostań z nami!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 czerwca 2007, 22:19

Cze Artur ziomalu :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 czerwca 2007, 22:25

To i ja Was wszytkich gorąco witam. Mimo, że jestem już w klubie sporo czasu to jakoś nie było okazji się przywitać... Jak już z pewnością wiecie mieszkam w Lipnicy Wielkiej. Uwielbiam górskie wypady wraz z moim Grzesiem.
MałaBee

Post autor: MałaBee » 19 czerwca 2007, 7:38

Asia Witam Cię pięknie. W końcu jesteś z nami. I jak bardzo fajnie było na zjeździe?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 czerwca 2007, 7:43

Asia witaj na szlakach. Fajnie że mogłaś już być na zjeździe klubowym.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 czerwca 2007, 8:19

Cześć Artur , cześć Asia :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 czerwca 2007, 16:09

MałaBee pisze:Asia Witam Cię pięknie. W końcu jesteś z nami. I jak bardzo fajnie było na zjeździe?
TAK, było super! Szkoda tylko, że nie było nas więcej. Ale może na następnym spotkaniu w końcu spotkamy się w większm gronie.

P.S. Dziękuje wszystkim za miłe powitanie :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 czerwca 2007, 16:59

Asia Witaj
ODPOWIEDZ