PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 listopada 2007, 18:33

STAFF pisze:Witam, cieszę się że jesteś z nami."Grupa Kraków" rośnie w siłę :hura:
Zdecydowanie! :-) A gdzie jest blisko z Krakowa oprócz Beskidu?

w TATRY :-)))))

i w parę innych miejsc, rzecz jasna.

Liczę na wspólne wyprawy w niedalekiej przyszłości ;-)
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 08 listopada 2007, 20:05

Mooliczek pisze:Zdecydowanie! :-) A gdzie jest blisko z Krakowa oprócz Beskidu?

w TATRY :-)))))
W Karkonosze wpadnijcie
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
j-94

Post autor: j-94 » 08 listopada 2007, 20:47

Śnieżka, wodospad szklarek itp miejsca, znam je bo mam tam rodzinkę ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 listopada 2007, 21:15

janek pisze:W Karkonosze wpadnijcie
W życiu nie byłam - wstyd się przyznać. Bardzo bym chciała, oby niedługo była taka sposobność :-)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 listopada 2007, 21:25

Waldek pisze:Zostaw ten onet.pl, tam pogoda prognozowana jest na podstawie funkcji RANDOM w arkuszu kalkulacyjnym :twisted: :twisted: :twisted:
Hm. Serio? :D
Moim zdaniem: sprawdzonym przeze mnie jest serwis pogodowy http://meteo.icm.edu.pl/ oraz http://new.meteo.pl/
O dzięki wielkie, na pewno sprawdzę.
A z kamerek to jaki serwis? .
Taki, co go pewnie nie znacie. www.pogoda.onet.pl ;-)
W zasadzie są tam trzy interesujące kamerki, z widokiem na Giewont, na Kasprowy i ogólnie widok na Tatry Wysokie.
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 08 listopada 2007, 21:40

Mooliczek pisze:W życiu nie byłam - wstyd się przyznać. Bardzo bym chciała, oby niedługo była taka sposobność :-)
No ja w Tatrach byłem na razie dwa razy, niestety odległość 400 km :( to jest duży problem.
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 listopada 2007, 22:19

Mosorczyk pisze:nie możemy być we wszystkich miejscach naraz.
Wielka to szkoda, powiem Ci, wielka. Z jednej strony cieszę się, że zima idzie, a z drugiej nie - bo rozkręciłam się z chodzeniem, a tu klops. Uciekły mi Rysy i Świnica, miałam nadzięję na nie jeszcze w tym roku. Liczę, że szybko nadrobię. To, i inne szczyty. Nie tylko w Tatrach :-)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 listopada 2007, 23:59

Patrycja pisze:Też tak chcę , no może co drugi tydzień, żeby się nie przejadło
Pati ty chyba chcesz nam podpaść ja gdybym mógł to całeż życie mógłbym chodzić po górach a o mieszkaniu to już nie wspominam ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 listopada 2007, 0:01

Mooliczek pisze:Nazywam się Ania Smagowicz, mam 27 lat i jestem z Krakowa. Odnalazłam Wasze forum i jako miłośniczka gór chciałabym dołączyć do grona ludzi, którzy kochają je równie mocno i którzy czują, że właśnie tam jest ich miejsce.
Witam kolejnego Krakowiaka. Fajnie że możesz sobie pozwolić na weekendowe wypady. Bądź z nami jak najdłużej :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 listopada 2007, 7:13

Mosorczyk pisze:Trzeba jej podrzucić tego pająka z mojego tematu to zmieni zdanie
Jestem za :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 listopada 2007, 23:47

Mosorczyk pisze:i to chyba mocno. Trzeba jej podrzucić tego pająka z mojego tematu to zmieni zdanie
Pati strzesz się pajączków przy najbliższych zjazdach bo nie znasz dnia i godziny :lol: :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 listopada 2007, 6:48

Mooliczek pisze:
Waldek pisze:Zostaw ten onet.pl, tam pogoda prognozowana jest na podstawie funkcji RANDOM w arkuszu kalkulacyjnym :twisted: :twisted: :twisted:
Hm. Serio? :D
A z kamerek to jaki serwis? .
Taki, co go pewnie nie znacie. www.pogoda.onet.pl ;-)
W zasadzie są tam trzy interesujące kamerki, z widokiem na Giewont, na Kasprowy i ogólnie widok na Tatry Wysokie.
Do pierwszej części: tak mi to wygląda, jeśli chodzi o sprawdzalność pogody z tego serwisu.
Co do drugiej: obraz z wymienionych kamerek pochodzi z wspomnianego serwisu www.zakopaneonline.pl. Pisze to zresztą na dole obrazka.
A co do wyjazdów, gdziekolwiek zresztą w które góry, to dwa razy w miesiącu powinno w zupełności wystarczyć. Również pod względem finansowym :D .
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 14 listopada 2007, 23:28

Witam!
Dzisiaj zostałem poinoformowany o tym forum przez kolegę Noela.
Dopiero się uczę, więc zanim napiszę coś konstruktywnego pewnie trochę wody upłynie...
W każdym razie: dzień dobry!

jacek
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 listopada 2007, 23:31

Dopiero się uczę
:ha: Czesc Jacku , Ty kawalarzu :D
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 14 listopada 2007, 23:33

Noel pisze:
Dopiero się uczę
:ha: Czesc Jacku , Ty kawalarzu :D
Miałem na myśli moją umiejętność adaptacji do obsługi stron internetowych... :D Choć w innych, też...
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
ODPOWIEDZ