PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Agata

Post autor: Agata » 04 lipca 2008, 21:04

Witam wszystkich! :>
Znalazłam Was i stronę GORY-SZLAKI niedawno, ale miałam szczęście, że tu trafiłam. Wreszcie będę miała z kim pogadać o górach, wędrowaniu i wielu innych sprawach. Liczę też na towarzystwo na szlakach :jupi:
Kilka słów o mnie. Mam na imię Agata, mieszkam i pracuję w Warszawie. Przynajmniej raz w roku muszę pojechać w góry, bo inaczej "nie mogę oddychać". Oprócz wędrówek po górskich szlakach, poznawania nowych miejsc i ludzi, moją pasją jest bieganie - od dwóch lat biegam długie dystanse.
Dotychczas najczęściej odwiedzałam Bieszczady - i mam do NICH największy sentyment. Trochę wędrowałam w polskich Tatrach. W tym roku, w czerwcu, po raz pierwszy weszłam na Babią Górę - i zauroczyła mnie... Najmniej znam Beskidy. A jednym z moich marzeń jest przejście Głównego Szlaku Beskidzkiego. Pozdrawiam Was serdecznie :) :) :)
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 04 lipca 2008, 21:10

Cześć Agata. :8)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 lipca 2008, 22:36

Agata, witaj!
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 04 lipca 2008, 22:53

Powitac nowych
I want to fly so high
I want to reach the sky
I want to little pice of heaven
As soon as possible :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 lipca 2008, 23:52

Witajcie niewitani :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lipca 2008, 7:59

Agata witaj i zostań z nami dłużej :hura:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lipca 2008, 9:52

mirek pisze:Dawid nie północ lecz południe!!!!!!!!!!!!!!!
Południe jest the best :spoko: :spoko: :spoko: :spoko:
Mirek

przedstaw się

Post autor: Mirek » 05 lipca 2008, 22:39

Agata siemka :hura: :wino1: :wololo:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lipca 2008, 23:58

Klan McGregorów wita wszystkich nowo przybyłych. Mam nadzieję jak również pozostali że pozostaniecie z nami jak najdłużej a najlepiej na zawsze. :D :8)
Agata

Post autor: Agata » 06 lipca 2008, 11:50

Dzięki za miłe powitanie :) Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś Was spotkać.
Pozdrowienia dla wszystkich Klubowiczów! :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lipca 2008, 13:45

Witam wszystkich i pozdrawiam :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lipca 2008, 13:47

Witajcie, nazywam się Kasia/Kaśka/Katarzyna. ;) Przybywam tu jako górski nowicjusz, więc liczę na to, że wiele skorzystam z Waszych doświadczeń. Pobieżnie przejrzałam forum i już wiem,że będę często tu wracać. Znalazłam mnóstwo rzetelnych informacji, ale dostrzegam też świetną atmosferę - super! :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lipca 2008, 14:10

Witam wszystkich nowoprzybyłych forumowiczów, których jeszcze nie witałem. Witajcie!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lipca 2008, 16:20

Agata Witaj!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lipca 2008, 19:18

Iskra witaj :)
ODPOWIEDZ