PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 sierpnia 2013, 17:45

Czołem, na imię mam Mariusz. Mieszkam w Warszawie, do której przeprowadziłem się niezbyt dawno temu :). Z górami największy kontakt miałem ok. 20 lat temu. Przechodzone większość polskich gór, oprócz Tatr i Beskidu Śląskiego, Tatry słowackie, raz trafiło się jakieś pogórze Alp austriackich i Ukraina. Obecnie można mój kontakt z górami określić jako bardzo sporadyczny, raz dwa razy do roku żeby spotkać się ze znajomymi, którzy mają znacznie więcej zacięcia do gór. Uprawiam jogging, chodzę na basen, w zimie na siłownię, bo bez tego z wagą kiepsko.
Nie deklaruję, że gdzieś się wybiorę, ale też nie wykluczam tego, tym bardziej że zobaczyłem jakiś szykujący się wyjazd na Ukrainę (niestety ku mojemu niemiłemu zaskoczeniu zauważyłem, że wygasł mi termin ważności paszportu :P ).
Pozdr. M.
Zbychu

Post autor: Zbychu » 06 sierpnia 2013, 18:44

guska076 i MariNerr Witajcie w naszym gronie :) Do zobaczenia na szlaku :)
Anonymous

WITOJCIE:-)

Post autor: Anonymous » 10 sierpnia 2013, 15:27

Hej, mam na imię Magda lat 31 już:-( pochodzę z Łodzi. Od 1995 roku zaczęłam jeździć w nasze kochane Tatry trochę już zeszłam jezdząc tam co roku weszłam na Kasprowy Wierch byłam kilka razy w Dolinie Pięciu Stawów Polskich nad czarnym stawem pod Rysami kilkanaście razy zwiedziłam Morskie oko itp. od roku jeżdzę na Rajdy z mojej pracy w tamtym roku byłam w cisnej, w Kudowie-Zdrój i w Zakopcu. W sierpniu tj 27 ponownie zawitam w rejon Tatr tj. Bukowina Tatrzańska - to magiczne miejsce do którego wracam co rok a póżniej na rajd we wrześniu do Paczkowa- chodzenie po stronie czeskiej.
Na co dzień pracuje sobie w biurze 8 h dziennie.
Pozdrawiam wszystkich:-)
Zbychu

Post autor: Zbychu » 10 sierpnia 2013, 17:48

komurcia Witamy :) Trzeba tym razem poznac nowe miejsca w Tatrach :) Do zobaczenia na szlaku :)
Awatar użytkownika
Han-Ka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1313
Rejestracja: 05 lutego 2011, 21:02

Post autor: Han-Ka » 10 sierpnia 2013, 19:56

guska076 , komurcia - witajcie Łodzianki. Jest nas tu trochę i czasem udaje się skrzyknąć na wspólny wyjazd w górki, zwłaszcza na klubowe zjazdy. Zatem do zobaczenia na szlaku :>
"...A przed nami nowe życia połoniny, blaski oraz cienie, szczyty i doliny.
Niech nie gaśnie ogień na polanie, złe niech znika, dobre niech zostanie ..."
Awatar użytkownika
aaig
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 529
Rejestracja: 08 lutego 2012, 13:19

Post autor: aaig » 14 sierpnia 2013, 11:56

Han-Ka pisze:guska076 , komurcia - witajcie Łodzianki. Jest nas tu trochę i czasem udaje się skrzyknąć na wspólny wyjazd w górki, zwłaszcza na klubowe zjazdy. Zatem do zobaczenia na szlaku :>
ooo....proszę, nie było mnie tu przez 2 mc-e i proszę jak obrodziło w łodzianki ;)
Przyłączam się do (nie tylko) Han-Kowych powitań!
no i do zobaczenia - może już w październiku na Zjeździe??
:hej:
Awatar użytkownika
Alina
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 392
Rejestracja: 19 czerwca 2011, 23:34

Post autor: Alina » 14 sierpnia 2013, 15:09

Łódź idzie w silę.Witam i do zobaczenia.
Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów.
Anonymous

Ahoj :D

Post autor: Anonymous » 14 sierpnia 2013, 19:39

Witam Wszystkich :D
Mam lat jak w opisie, mieszkam ostatnimi laty raczej mniej niż więcej w kraju ale nadal się czuję Rybniczaninem, z dziada i pra- też.
Łażę po różnych wzniesieniach, zagłębieniach i innych takich od niepełnoletności, więc trochę już na liczniku mam ale nie za dużo, bo tego nigdy za wiele ;)
Reasumując, ot tak sobie łażę i pstrykam :D
Powinienem swój pierwszy post wpisać tu ale stało się tak wczoraj, że wpisałem się tam:
viewtopic.php?p=274145#274145
Jestem tu kompletnie świeży ale Grocha i kilka innych osób miałem sposobność poznać tej wiosny co jeszcze wtedy odczuwalnie zimą była, tam:
http://www.proactiva.pl/relacje/korbiel ... nie-wiosny
Tomek
Awatar użytkownika
Zrzęda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1391
Rejestracja: 04 maja 2009, 19:27

Post autor: Zrzęda » 14 sierpnia 2013, 19:52

Pstrykacz pisze:nadal się czuję Rybniczaninem, z dziada i pra- też.
Rybniczan tu niestety ledwie kilku, tym więc serdeczniej witam "sąsiada" :)
"Boję się świata bez wartości, bez wrażliwości, bez myślenia. Świata, w którym wszystko jest możliwe. Ponieważ wówczas najbardziej możliwe jest zło..."
(R. Kapuściński)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 sierpnia 2013, 21:22

aaig pisze:
Han-Ka pisze:guska076 , komurcia - witajcie Łodzianki. Jest nas tu trochę i czasem udaje się skrzyknąć na wspólny wyjazd w górki, zwłaszcza na klubowe zjazdy. Zatem do zobaczenia na szlaku :>
ooo....proszę, nie było mnie tu przez 2 mc-e i proszę jak obrodziło w łodzianki ;)
Przyłączam się do (nie tylko) Han-Kowych powitań!
no i do zobaczenia - może już w październiku na Zjeździe??
:hej:
Witam w październiku na rajd to raczej nie dam rady mam teraz dwa rajdy także nie wydołam finansowo:-) Ale dzięki to do zobaczonka na szlakach:-) Może się kiedys spotkamy:-)
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 14 sierpnia 2013, 21:30

O ile świeżaków pojawiło nam się na forum. Nie będę wymieniać wszystkich z nicków, ale serdecznie witam Nowych, :>
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
cezaryol
Turysta
Turysta
Posty: 237
Rejestracja: 13 lipca 2013, 22:26

Re: WITOJCIE:-)

Post autor: cezaryol » 14 sierpnia 2013, 23:53

komurcia pisze: rajd we wrześniu do Paczkowa- chodzenie po stronie czeskiej.
Jakaś zorganizowana impreza?

komurcia pisze: Na co dzień pracuje sobie w biurze 8 h dziennie.
To się tam nie przemęczacie :D
Anonymous

Re: WITOJCIE:-)

Post autor: Anonymous » 15 sierpnia 2013, 0:16

cezaryol pisze:
komurcia pisze: rajd we wrześniu do Paczkowa- chodzenie po stronie czeskiej.
Jakaś zorganizowana impreza?
Tak zorganizowana Sekcja Turystyki pieszej:-) Na jesień mają być dwa rajdy do Paczkowa i do Korbielowa , na ten drugi się nie dostałam a do Paczkowa mam nadzieje pojechać:-)
komurcia pisze: Na co dzień pracuje sobie w biurze 8 h dziennie.
To się tam nie przemęczacie :D
Oj sporo pracy mamy, moje koleżanki mówią że jestem pracocholik:D
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5029
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 15 sierpnia 2013, 11:03

Pstrykacz pisze:Reasumując, ot tak sobie łażę i pstrykam
I całkiem fajnie Ci to wychodzi :)
Witam na forum Tomek. Jak i wielu innych nowych forumowiczów, których jeszcze nie poznałem osobiście.
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 sierpnia 2013, 20:39

Witam serdecznie,

Jestem nowy na forum :) Mam nadzieję, że będę mógł podzielić się swoją wiedzą :)
ODPOWIEDZ