PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 listopada 2007, 10:28

Witam wszystkich nowoprzybyłych :)
Królik pisze:tomekorl no super foto...tylko, sorry, ale jakiś takiś malutki na miej jest... ;) :spoko:
no bo to forum górskie jest, nie? :D My tu jesteśmy mniej istotni, chodzi o GÓRY :D :D :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 listopada 2007, 18:33

Witajcie,

Nazywam się Ania Smagowicz, mam 27 lat i jestem z Krakowa. Odnalazłam Wasze forum i jako miłośniczka gór chciałabym dołączyć do grona ludzi, którzy kochają je równie mocno i którzy czują, że właśnie tam jest ich miejsce.

Na codzień pracuję w firmie produkcyjnej i zajmuję się kwestiami personalnymi. W każdy weekend jestem w Tatrach.

To tyle ode mnie.

Pozdrawiam,
Ania (aka Mooliczek)
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 03 listopada 2007, 18:36

Witaj, witaj, superandzko że możesz co weekend być w tatrach
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 listopada 2007, 18:43

Jak tylko aura pozwala, to co rano pakuję bety i marsz w drogę! :-)

Nie ukrywam, że często "na ryzyko" - w Krakowie leje, wieje, pogoda na onet.pl nie wróży nic dobrego, ale na miejscu...ech :-) kto nie ryzykuje, szampana nie pije ;) dobrze, że jest jeszcze dostęp do kamerek internetowych, zawsze można zerknąć przed wyjazdewm...pod warunkiem, że nie jest jeszcze srodek nocy :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 listopada 2007, 19:24

Witam Cię serdecznie :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 listopada 2007, 18:05

Mooliczek pisze:W każdy weekend jestem w Tatrach.
Oooo, jak ja Ci zazdroszczę :!:
tknp
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 471
Rejestracja: 20 października 2007, 22:36

Post autor: tknp » 04 listopada 2007, 20:03

Mooliczek pisze:W każdy weekend jestem w Tatrach.
Witam Cię i już Ci zazdroszczę tych tatrzańskich wekendów może kiedyś zabierzesz kogoś w Tatry (kurde ) fajnie ja niekiedy wyrywam się tylko w ten sposób w Beskidy z doskoku.
jestem strażnikiem snów, błękitnego nieba i bezkresnej przestrzeni , słucham wiatru i odgłosów jesiennego deszczu (tknp),,
j-94

Post autor: j-94 » 04 listopada 2007, 23:40

Witaj serdecznie ;) i baw się z nami dobrze
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 listopada 2007, 18:16

Po dluzszej nieobecnosci witam wszystkich nowo przybylych na forum bardzo serdecznie :hura:
do zobaczenia na szlaku :D oby jak najszybciej :spoko:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 06 listopada 2007, 21:31

Witam Cię mosquitos heaven i wszystkich nowych :jupi:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 listopada 2007, 22:18

To w razie czego dla tych, co nie przeczytali w innym wątku: w ten weekend też się wybieram w T., więc jeżeli ktoś miałby ochotę, to zapraszam :-)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 listopada 2007, 22:23

Miło mi powitać nowych forumowiczów
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 listopada 2007, 0:20

MałaBee pisze:Witam Cię mosquitos heaven
:roza: :roza: :roza: :roza: :roza: :roza: :roza: dziekuje :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 listopada 2007, 7:30

Mooliczek pisze:Nie ukrywam, że często "na ryzyko" - w Krakowie leje, wieje, pogoda na onet.pl nie wróży nic dobrego, ale na miejscu...ech :-) kto nie ryzykuje, szampana nie pije ;) dobrze, że jest jeszcze dostęp do kamerek internetowych, zawsze można zerknąć przed wyjazdewm...pod warunkiem, że nie jest jeszcze srodek nocy :D
Zostaw ten onet.pl, tam pogoda prognozowana jest na podstawie funkcji RANDOM w arkuszu kalkulacyjnym :twisted: :twisted: :twisted:
Moim zdaniem: sprawdzonym przeze mnie jest serwis pogodowy http://meteo.icm.edu.pl/ oraz http://new.meteo.pl/ . Cenię je sobie ze względu na "naukowe" pochodzenie i bardzo wysoką sprawdzalność mimo krótkiego okresu prognozowania.
A z kamerek to jaki serwis? Bo mnie w zupełności wystarcza http://www.zakopaneonline.pl/webcam/ .
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 listopada 2007, 15:38

Mooliczek pisze:Witajcie,

Nazywam się Ania Smagowicz, mam 27 lat i jestem z Krakowa. Odnalazłam Wasze forum i jako miłośniczka gór chciałabym dołączyć do grona ludzi, którzy kochają je równie mocno i którzy czują, że właśnie tam jest ich miejsce.
Witam, cieszę się że jesteś z nami."Grupa Kraków" rośnie w siłę :hura:
ODPOWIEDZ