PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

MałaBee

Post autor: MałaBee » 09 października 2007, 19:12

Mosorczyk pisze:Chyba mnie nie pobije za to zdanie
Wybaczę mu to :P

Belissima pisze:No uważaj tak cobyś flaszką z Jelinka od tylu w głowę nie dostał
Tylko problem w tym że nasi klubowicze byli bardziej przebiegli i posprzątali po sobie te flaszki :lol:
mech

Post autor: mech » 12 października 2007, 19:46

Witam wszystkich Klubowiczów. Mam na imię Michał i pochodzę z Kielc, gdzie obecnie pomieszkuję. Od dawna kocham łazić po górach - do tej pory wędrowałem głównie po Tatrach, Sudetach (praktyki geologiczne :D) i oczywiście Górach świętokrzyskich. Poza wędrówkami górskimi w wolnym czasie pstrykam zdjęcia i poszukuję minerałów i skamieniałości. Mam nadzieję, że spotkamy się gdzieś na górskim szlaku. Pozdrawiam :D
Gaclan

Post autor: Gaclan » 12 października 2007, 20:19

Witaj mech, bardzo fajnie że jesteś.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 12 października 2007, 23:26

mech Cześc , witanko serdeczne na forum :brawo: :brawo: :brawo:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 października 2007, 10:38

Witam mech jeżeli masz dużo fotek to podziel się z nami :) .Chętnie pooglądamy ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 października 2007, 10:42

mech pisze:minerałów i skamieniałości
Znasz się na tym :?: Pytam bo kiedyś będąc na grzybach znalazłem bardzo ciekawy kamień i jak narazie nikt nie potafi mi powiedzieć co to jest :( Może to meteoryt ;) ;) ;)
Look

Post autor: Look » 13 października 2007, 19:14

Witam ;) wszystkich forumowiczow, mam na imie Rafał :P mam 25 lat, zamieszkuje sobie w Sosnowcu razem z moja druga polowka ;) ktora jest juz na tym forum od jakiegos czasu ;) (Daga)
Interesuje sie przede wszystkim fotografia ;) w wolnym czasie gdy tylko pogoda dopisze probujemy wyrwac sie tu i ówdzie :)
To tyle po krotce ;)
Pozdrawiam serdeczne i mam nadzieje ze milo spedze z Wami czas ;-)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 października 2007, 19:19

Witam Cię bardzo serdecznie :spoko: .Brawa dla Dagi że Cię zwerbowała :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 października 2007, 20:06

Witam Cię Look. Obyś był bardziej aktywny niż Daga :) :) :). Mało coś piszecie :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2007, 10:53

Witam wszystkich nowoprzybyłych , których okazji powitać nie mialam :)
Belissima pisze:Witam Cię Look. Obyś był bardziej aktywny niż Daga :) :) :). Mało coś piszecie :)


staram sie pisać kiedy mam czas, a niestety z nim jest problem. Pracuje w dziale, który jest czynny 24h na dobe, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku wiec piątki, świątki niedziele jestem w pracy :( A jak mam wolne to mam studia, jak nie mam szkoły to pisze prace mgr. Więc na prawde tego rzeczywiscie wolnego czasu mam niewiele :(

ps. Zrobił się "mały" off więc już koniec mojego "usprawiedliwiania" sie ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2007, 14:21

mirkow pisze:
Patrycja pisze:Już od 2 tyg. nie miałam dnia wolnego i tak do 21 października
Przecież to się można wykończyć
Skoro możecie w pracy pisać sobie na naszym wspaniałym forum to chyba nie jest tak zle ;) .Ja niestety w pracy mogę sobie tylko o tym pomarzyć :cry:
Zalezy gdzie jestem, na jednym dziale moge, na drugim pod żadnym pozorem nie mogę używać internetu, ale dzis mam na 16 i o tej godzinie raczej nie ma kieowniczek wiec łame regulamin ale ccsiiii :P Bo mnie całkiem odetną od tego świata :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2007, 14:23

Nie puszczę pary z gęby ;)
mech

Post autor: mech » 14 października 2007, 18:40

Dzięki za serdeczne powitanie :D . Postaram się często udzielać na forum i w miarę możliwości wrzucić jakieś fotki do odpowiedniego działu. Mam też nadzieję że będzie okazja do połażenia do beskidzkich (i nie tylko) szlakach, na których prawie w ogóle nie miałem okazji być. Niedawno pojechała ekipa ode mnie na Babią i trochę im zazdroszczę, bo ja na razie jestem uziemiony przez problemy zdrowotne :( . Ale niech no tylko stanę na nogi.... :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2007, 18:50

mech pisze:beskidzkich (i nie tylko) szlakach, na których prawie w ogóle nie miałem okazji być.
Żałuj,bo jest czego.Beskid Żywiecki jest przepiękny a w większości schronisk nie ma jeszcze komerchy :)
mech

Post autor: mech » 14 października 2007, 18:54

Hej Mirkow. Co do twojego znaleziska, to ciężko tak coś zaocznie powiedzieć. Spróbuj może czy ten kamulec nie przyciąga czasem magnesu. Jeżeli tak to szanse na to że jest to meteoryt mocno rosną :D :D . Oczywiście to może być również coś zwyczajnego, jakiś rzadszy rodzaj skały - np. przywleczonej przez lądolód ze Skandynawii.
ODPOWIEDZ