PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 03 stycznia 2008, 21:55

Nie liczy się stopień zaawansowania a zaangażowania...
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 03 stycznia 2008, 21:56

jck pisze:Nie liczy się stopień zaawansowania a zaangażowania...
No ale jakieś doświadczenie się przydaje...
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 03 stycznia 2008, 22:04

Owszem, ale z zaangażowaniem zdobędzie się doświadczenie, inaczej nie ma na to szans. Z drugiej strony, po to się jeździ z innymi by się od nich uczyć. Zresztą: Tobie akurat, z tego co widzę, nie brakuje ani jednego ani drugiego.
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
domi00

Post autor: domi00 » 03 stycznia 2008, 22:05

Na początek chciałabym w końcu zdobyć Giewont,Rysy,Pachoł,Łomnię...:) Ze słowackich szczytów,gdzie mój mężczyzna nie miał lęku wysokości udało się wejść na Babky,ale na Siwy Wierch brakło czasu.W tym roku planujemy jechać tam drugi raz-może się uda:).Muszę się zaopatrzyć w porządne buty,ale jakie to nie wiem:).Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 03 stycznia 2008, 22:09

Porad odnośnie butów znajdziesz w dziale 'Sprzęt'- jeśli masz konkretne pytania, napisz swój temat.
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 03 stycznia 2008, 22:14

jck pisze:bie akurat, z tego co widzę, nie brakuje ani jednego ani drugiego.
Oj bo się zawstydzę :oops:
A tak poważnie to jeszcze dużo mi brakuje by się choć w ułamku nazwać doświadczonym. Ale jest jak mówisz:
jck pisze:z zaangażowaniem zdobędzie się doświadczenie, inaczej nie ma na to szans. Z drugiej strony, po to się jeździ z innymi by się od nich uczyć.
Dzięki jck
MałaBee

Post autor: MałaBee » 04 stycznia 2008, 7:36

domi00 pisze:Nie wiedziałam,że tyle osób mnie przywita na forum:)Ale super:).Mam nadzieję,że uda mi się dzięki Wam zdobyć parę wymarzonych szczytów mimo,że jestem amatorem:).Pozdrawiam wszystkich:)!!!
Każdego tak witamy. Co do tego, że jesteś amatorem czy też nie nie robi to nam żadnej różnicy, bo tu każdy się uczy od każdego i dla nas nie ma znaczenia stopień wtajemniczenia w świecie górskim. Po to jest ten klub, żeby każdy milośnik gór - niezależnie od stopnia wtajemniczenia - znalazł tu swoje miejsce do rozwijania swoich pasji. CZUJ SIĘ JAK U SIEBIE W DOMU :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 stycznia 2008, 10:42

Kazali mi się przedstawić, no to... Kinga jestem.. ;)
z Chełmu Śląskiego, jak i Pete... I tak samo jak on, mam 15 lat.. :]

Zwię się Zielony Kot... Dlaczego..? Bo uwielbiam zielony kolor (lub przestrzenie zielone jak kto woli;)) oraz koty (lub chodzę swoimi ścieżkami, jak one... ;])..
Chociaż sama kota nie mam, w naszej miejscowości jest ich że tak powiem... 'pod dostatkiem'... ;)
To by było na tyle..
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 05 stycznia 2008, 18:21

Zielony Kot Dzięki za przedstawienie się i jeszcze raz serdecznie witam Cię Kinga /łoł... królewskie imię ;) / w naszym gronie i... do zobczenia na szlaku.
Łukasz Z

Post autor: Łukasz Z » 10 stycznia 2008, 18:58

Witam wszystkich.Mam na imię Łukasz i jestem z okolic Cieszyna.Mam 24 lata.W ciądu tygodnia pracuje a w weekendy studjuję.Uwielbam góry, niestety nie mogę w nich przebywać tyle ile bym chciał :( Szukam ludzi na wspólne wypady w nasze góry jak te poza granicami naszego kraju a byc może i Europy :D
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 10 stycznia 2008, 20:14

Łukasz Z pisze:Witam wszystkich.Mam na imię Łukasz i jestem z okolic Cieszyna.Mam 24 lata.W ciądu tygodnia pracuje a w weekendy studjuję.Uwielbam góry, niestety nie mogę w nich przebywać tyle ile bym chciał :( Szukam ludzi na wspólne wypady w nasze góry jak te poza granicami naszego kraju a byc może i Europy :D
Witaj Łukasz zostan z nami.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 stycznia 2008, 20:21

Witaj Łukasz :)
Łukasz Z

Post autor: Łukasz Z » 10 stycznia 2008, 22:53

Dzieki za powitanie :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 stycznia 2008, 23:32

cześć Łukasz, zostań jak najdłużej :)
Łukasz Z

Post autor: Łukasz Z » 10 stycznia 2008, 23:34

Postaram sie :)
ODPOWIEDZ