PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 20 lipca 2013, 21:24

aleksandra pisze:kiedyś nawet z częścią forumowiczów spotkałam się w schronisku na Hali Miziowej
i wchodziliśmy razem na Pilsko ).
Pamiętam, pamiętam, witaj Ola :>
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Mirek

Post autor: Mirek » 20 lipca 2013, 21:59

aleksandra pisze:Witam wszystkich forumowych miłośników gór :)

Jakieś półtora roku temu pod tym samym nickiem już przedstawiałam się na forum.. ale pewnie nikt mnie nie pamięta także się przypomnę. (kiedyś nawet z częścią forumowiczów spotkałam się w schronisku na Hali Miziowej
i wchodziliśmy razem na Pilsko ;) ).

W każdym razie jak sugeruje nick na imię mam Ola, jestem z Jastrzębia - Zdroju i w tym roku skończę 25lat. :) Góry kocham praktycznie od dziecka, ale można powiedzieć że chodzę po górach regularnie od jakichś 3 lat.
To tak w telegraficznym skrócie :)

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i do zobaczenia na szlaku.
I ja witam ziomkinię,ileż to razy w Jastrzębiu miałem przesiadkę .Pani w kiosku Ruch-u w alei Piłsudzkiego obok Tesco mówi mi cześć.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 lipca 2013, 22:06

:)
Obok Tesco są 3 kioski - musiałeś dobrze trafić, bo w jednym sprzedaje lekko mówiąc bardzo niemiła Pani. :)
P.S. Jeszcze ze dwie godziny temu siedziałam na Wodzisławskim rynku popijając Książęce ciemne :)
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 20 lipca 2013, 22:17

aleksandra pisze:ale pewnie nikt mnie nie pamięta także się przypomnę. (kiedyś nawet z częścią forumowiczów spotkałam się w schronisku na Hali Miziowej
i wchodziliśmy razem na Pilsko ).
Nie bluźnij ;) Pamiętam Cię i witam ponownie :)
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 lipca 2013, 22:23

Kurcze zwracam honor :) Macie nieziemską pamięć :)
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 20 lipca 2013, 22:28

aleksandra pisze: Macie nieziemską pamięć
Bo my na ziemię z góry patrzymy ;) :lol:
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Mirek

Post autor: Mirek » 20 lipca 2013, 22:50

aleksandra pisze::)
Obok Tesco są 3 kioski - musiałeś dobrze trafić, bo w jednym sprzedaje lekko mówiąc bardzo niemiła Pani. :)
P.S. Jeszcze ze dwie godziny temu siedziałam na Wodzisławskim rynku popijając Książęce ciemne :)
To była miła pani,żesz bożesz lubam Książęce.A gdybyś mijała nowe rondo obok Aldika to mógłbym Ci pomachać z 7 piętra.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 lipca 2013, 18:20

Witam Wszystkich: ) Jestem Przemek, świeży 24latek i mieszkam w Dąbrowie Górniczej: ) Forum zostało mi polecona, tak więc jak najszybciej się zarejestrowałem: )
Jakimś doświadczonym piechurem niestety jeszcze nie jestem ale mam nadzieje, że wszystko przede mną. Ogólnie mam aspiracje na prawdziwego Podróżnika: ) Góry, autostopy itp: ) Mam nadzieję, że kiedyś te góry będą naprawdę wysokie.
Jeśli chodzi o góry i pagórki to takie największe dla mnie osiągnięcia to Giewont w zeszły listopad oraz Beskid Śląski w ostatnią deszczową majówkę: ) Mam nadzieję, że niedługo uda się coś większego, trudniejszego zrobić.
Jeśli chodzi o inne zajawki proturystyczne, byłem autostopem w Serbii: ) w tamtym okresie udało mi się przeżyć ponad miesiąc poza domem za niecałe 600zł będąc nad morzem, Woodstocku i zobaczyć kawałeczek Europy: )
Najważniejszą sprawą w tym wszystkim są ludzie do towarzystwa, a z tym bywa różnie.

Mam nadzieję, że uda mi się tutaj znaleźć jakiś towarzyszy do podróżowania: )

Pozdrawiam wszystkich: )
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8705
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 25 lipca 2013, 18:31

pakul Witaj w naszym gronie :) , na pewno znajdziesz tu towarzystwo do górskich wędrówek.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 lipca 2013, 23:19

Też mam taką nadzieję: )

Wypadało by jeszcze powiedzieć, że właśnie zaczynam także przygodę ze wspinaczką: )

Pozdro.
Awatar użytkownika
Pomezaniac
Turysta
Turysta
Posty: 218
Rejestracja: 24 lipca 2013, 8:55

Post autor: Pomezaniac » 25 lipca 2013, 23:44

Witam :)
Jako, że zaraz odpowiem na pytanie w pewnym tu konkursie, to się streszczam z przedstawieniem. Krzysiek, 25, Malbork. Aktualnie zdobytą mam tylko Śnieżkę na nogach, ale złapałem nałóg na Tatry i jak da radę, to w przyszłym roku zdobędę parę tatrzańskich szczytów, bo na razie ciężko :) Więc zwiedzam mapy i uczę się ich na pamięć, a także czytam tu różne relacje, coby dobrze obrać plan na przyszły wyjazd i nie ma dnia od jakiegoś już czasu, żebym czegoś w związku z górami nie przeglądał :)
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 26 lipca 2013, 7:11

pakul, Pomezaniac witajcie i do zobaczenia na szlakach :)
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8705
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 26 lipca 2013, 18:49

Pomezaniac Witaj, cieszę się że Śnieżkę zdobyłeś, reszta też pójdzie prosto.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6298
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 30 lipca 2013, 15:54

pakul i Pomezaniac witam serdecznie w naszym gronie :)
Pomezaniac czy dobrze z nicku wnioskuję, żeś kibic Pomezanii Malbork? :zoboc:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 sierpnia 2013, 19:27

Witam wszystkich,

Mam na imię Małgosia i w tym roku skończyłam 30-tkę. Na forum jestem już zarejestrowana od jakiegoś czasu. Mieszkam w Łodzi i jestem programistką. Oprócz informatyki interesuję się oczywiście wycieczkami górskimi, szczególnie w Tatry i podróżami ogólnie.

Do zobaczenia na szlakach :)
ODPOWIEDZ