PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 maja 2008, 20:49

Poszukiwacz i BESKIDY FOREVER - WITAJCIE!!!
THERMAN

powitanie

Post autor: THERMAN » 07 maja 2008, 15:08

Witam. Chciałbym Wam przedstawić moja osobę. Mam 40 lat , mieszkam na Śląsku w Siemianowicach Śl. Stronę góry-szlaki znalazłem dopiero dziś, przy okazji sprawdzania warunków na Babiej. Góry są moją pasja nie od dziś, lecz ostatnio nie miałem dla nich czasu (boleję nad tym bardzo). Mam nadzieję że teraz się to zmieni (dzieci dorastają , studia się kończą). Fajnie że ktoś wpadł na pomysł zrobienia tego typu stronki, będę mógł podyskutować o górach (w pracy zapomnij, dzieci nie złapały bakcyla gór). Serdecznie pozdrawiam wwszystkich forumowiczów Therman.
:)
Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Re: powitanie

Post autor: Dariusz Meiser » 07 maja 2008, 15:19

THERMAN pisze:Witam. Chciałbym Wam przedstawić moja osobę. Mam 40 lat , mieszkam na Śląsku w Siemianowicach Śl. Stronę góry-szlaki znalazłem dopiero dziś, przy okazji sprawdzania warunków na Babiej. Góry są moją pasja nie od dziś, lecz ostatnio nie miałem dla nich czasu (boleję nad tym bardzo). Mam nadzieję że teraz się to zmieni (dzieci dorastają , studia się kończą). Fajnie że ktoś wpadł na pomysł zrobienia tego typu stronki, będę mógł podyskutować o górach (w pracy zapomnij, dzieci nie złapały bakcyla gór). Serdecznie pozdrawiam wwszystkich forumowiczów Therman.
:)
Witaj i zostań z nami na długo :)
Tolerancja dla niejednoznaczności.
Mirek

powitanie

Post autor: Mirek » 07 maja 2008, 15:21

THERMAN ,Cześć tu Mirek, Witam :spoko: Dużo wędruję po Beskidzie Śląsko-Morawskim w Czechach,może dasz się zaprosić na wspólny wypad?Teraz w sobotę jedziemy na Skalkę, przyłączysz się? :hura: Poczytaj temat Beskidy u sąsiadów,w lipcu robię Trujstyk,może się przyłączysz?Do zobaczyska na szlaku. :hura:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 maja 2008, 15:42

Siemanko w klubie i do zobaczenia gdzieś na szlaku
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 maja 2008, 21:41

THERMAN witaj!
Dorka

Post autor: Dorka » 08 maja 2008, 8:19

witam nowych
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 maja 2008, 9:58

janek.n.p.m pisze:
Na imie mi Pawel, jestem z okolic Gor Sowich (Dolny Slask, ok 60km od Wroclawia).
a dokładnie to skąd jesteś Walim, Rzeczka, Jugowa ?
Dzierzoniow :) (jeszcze...) ale ze wzgledu na studia - Wroclaw :)
THERMAN

Post autor: THERMAN » 08 maja 2008, 13:08

Dzięki wszystkim za powitania.Myślę że spotkamy się w górach.
22 lub 23 maja wybieram sie na Babią, mam nadzieję że otworzą Perć, bo strasznie chciałbym tamtędy wejśc. pozdrawiam wszystkich Therman
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 maja 2008, 13:24

THERMAN, witaj! No proszę, jest ktoś z mojego miasta. :)
THERMAN

Post autor: THERMAN » 08 maja 2008, 13:36

Witaj Elik. Ja jestem z centrum Siemc , mieszkam tu od urodzenia.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 maja 2008, 13:52

Witaj THERMAN !
Rośnie nam w siłę śląska sekcja klubu :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 maja 2008, 15:52

THERMAN pisze:Witaj Elik. Ja jestem z centrum Siemc , mieszkam tu od urodzenia.
THERMAN, no proszę. Ja też jestem z centrum. Znaczy się mieszkam w centrum od września tego roku, wczesniej Bytków. Świat jest mały :) Zaraz się okaże, że jesteś jakimś moim sąsiadem ;).
Moniczek

Post autor: Moniczek » 09 maja 2008, 9:16

Witam wszystkich nowych! Fajnie, że dołączyliście:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 maja 2008, 17:50

Po mojej troszku... nieobecnoości witom spod samiuśkiej babiej syćkich nowiutki forumkowicow;))) :hura:
ODPOWIEDZ