PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Mirek

Post autor: Mirek » 19 maja 2009, 17:01

Tess pisze:Jestem Tess,miło mi ,że mogę z powrotem wrócić do wędrówek po górach,pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Tess witaj w naszym trochę zwariowanym gronie. A tak prywatnie tom ja uczynił nie chwaląc się. że wracasz na szlak. :hura:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 maja 2009, 20:12

witaj Michał N nareszcie ktoś z kim można by wypić bro i nie trza jechać pociągiem :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 maja 2009, 11:01

Witam wszystkich.
Część z Was kojarzy mnie z innych forów, inni z wspólnych wypraw, a dla większości jestem obcą osobą.
Ze względu na podjętą pracą mam trochę wolnego czasu przed kompem, będę więc co jakiś czas odwiedzał Waszą forumową społecznośc...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 maja 2009, 11:16

ecowarriorMichał_NTess - witajcie :)
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3056
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 20 maja 2009, 14:00

ecowarrior pisze:Część z Was kojarzy mnie z innych forów
no co ty powiesz :twisted:

ecowarrior pisze:a dla większości jestem obcą osobą.
wciąż bardziej obcy... :8)
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Tess

Post autor: Tess » 20 maja 2009, 20:35

Dzięki serdeczne za miłe powitanie,mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swego grona.Miałam długą przerwę w chodzeniu po górach,to ,że się tu znalazłam zawdzięczam Mirkowi.Pragnę Was poznać,mam nadzieję,że nastąpi to przy najbliższym wspólnym wypadzie w góry.Kocham taniec,którego uczyłam 7 lat,śpiewy przy ognisku i wesołych ludzi,pozdrowionka.
Mirek

Post autor: Mirek » 20 maja 2009, 20:45

Tess na pewno przyjmiemy Cię w nasze trochę pozytywnie zakręcone grono.20-21 czerwiec mamy Zjazd Noc Kupały w Górach Świętokrzyskich.Może zawitasz?Poznasz naszą bandę turystów. :hura: :zoboc:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 maja 2009, 13:51

witajcie wszyscy nie witani :8)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 maja 2009, 19:25

Witam wszystkich :)
Pete

Post autor: Pete » 22 maja 2009, 18:34

ecowarrior pisze:Witam wszystkich.
Część z Was kojarzy mnie z innych forów, inni z wspólnych wypraw, a dla większości jestem obcą osobą.
Ze względu na podjętą pracą mam trochę wolnego czasu przed kompem, będę więc co jakiś czas odwiedzał Waszą forumową społecznośc...
Chyba, że ktoś spotkał twoją fotografię wiszącą na Luboniu. :D Fajnie że i tu jesteś eco :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 maja 2009, 16:00

Co dzień to was więcej witojcie witojcie :hura:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 maja 2009, 19:46

Witam wszystkich milo pierwszy raz zawitać na tym jakże przemiłym forum :D
Awatar użytkownika
Mariusz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 623
Rejestracja: 28 lutego 2009, 16:58

Post autor: Mariusz » 26 maja 2009, 23:04

Witam serdecznie wszystkich których jeszcze nie witałem :)
Tu króluje zeszłoroczny czas
Na posłaniu z liści buczynowych
Stąd do ziemi dalej niż do gwiazd
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 maja 2009, 23:27

Helou, ewrybady nju :D
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 27 maja 2009, 21:50

Witam Wszystkich Serdecznie mam na imie marek i mieszkam w rudzie slaskiej... kocham gory a szczegolnie Beskidy...chodzilem do szkoly ktora organizowala czeste wypady wlasnie w Beskidy...dzieki temu pokochalem ten region i jak tylko zawitam w te strony to czuje sie jak ryba w wodzie... to jest to czego mi trzeba gorskie widoki cisza i spokoj obcowanie z natura i chec przebywania w dzikich miejscach...
pozdrawaim
ODPOWIEDZ