PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ancyś
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 203
Rejestracja: 07 grudnia 2011, 17:38

Post autor: Ancyś » 11 stycznia 2013, 22:40

Omasz, skoro teraz nie dasz rady w związku ze zdrowiem, to być może wiosną uda Ci się na nasz zjazd wiosenny zawitać. Tam poznasz dużą część GS-ów :) Serdecznie zapraszamy :)
Igrając na krawędzi życia i śmierci znaleźliśmy tam – wolność potrzebną jak chleb!
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 11 stycznia 2013, 22:40

Rafał Kudłaty pisze:Witajcie (...) niektórzy mnie znają
No. znają, znają... :kukacz:
Mirek

Post autor: Mirek » 11 stycznia 2013, 22:47

Królik pisze:
Rafał Kudłaty pisze:Witajcie (...) niektórzy mnie znają
No. znają, znają... :kukacz:
Znają znają,tylko mam starczą demencję i o przypomnienie się bym prosił.
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 12 stycznia 2013, 9:39

Rafał Kudłaty pisze:Witajcie
...to chyba odpowiednie miejsce na przywitanie się ponownie...
A gdzieś to był, jak Cię nie było?
Rafał Kudłaty pisze:czas ruszyć gdzieś kiedyś w tym wspaniałym gronie jakie pamiętam ....
aniołek pisze: nieodkryte szlaki i szczyty z muchami czekają
Ostatnio to chyba na Babiej "łońskiego roka" :D
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 stycznia 2013, 11:22

aniołek pisze::hura: nieodkryte szlaki i szczyty z muchami czekają - twardym trza być :wino1: - Witaj ponownie :zoboc:
Podziękowania za miłe powitanie :) - spodziewałem się pochodni i wideł z twojej strony :P
Królik pisze:No. znają, znają... :kukacz:
Trzy razy jednej nocy się mnie wyparłeś ...hehe stare dobre czasy
mirek pisze:Znają znają,tylko mam starczą demencję i o przypomnienie się bym prosił.
...Było się z Szanownymi GS-ami w Beskidzie Niskim na zjeździe - obfitującym w błoto bezdroża i......akcje piekarnia :) ....Na Babiej Górze ( Skansen ) co już najlepiej wie chyba aniołek ze względu na 8 godzinne szczytowanie wśród much:) pomagało się w gotowaniu najlepszego dania jakie jadłem ...śpiewało się po nocach przy ognisku :) - dla samego przypomnienia taki spokojny z długimi włosami i jak to zostało stwierdzone - z "kudłatymi myślami" :D
Grochu pisze:A gdzieś to był, jak Cię nie było?
Gdzie ja byłem ?- niby nie daleko bo wciąż na Śląsku czy tam Zagłębiu - ale życie się tak poukładało że "małą" przerwę musiałem sobie zafundować..długi temat na długą opowieść przy dł....dużym ognisku :)
...czas jednak było wracać schować gdzieś troski i dalej robić to co kocham w życiu..
Awatar użytkownika
aniołek
Turysta
Turysta
Posty: 912
Rejestracja: 23 września 2011, 16:42

Post autor: aniołek » 12 stycznia 2013, 11:36

Rafał Kudłaty pisze:spodziewałem się pochodni i wideł z twojej strony
bardzo przepraszam :P, ale mówiłam TYLKO o nożyczkach :D :P
Rafał Kudłaty pisze:co już najlepiej wie chyba aniołek ze względu na 8 godzinne szczytowanie wśród much:)
a masz nadal, ten pontono-namioto-śpiwór :P ?
Rafał Kudłaty pisze:pomagało się w gotowaniu najlepszego dania jakie jadłem ...
no właśnie mam smaka od tygodnia :zly: - Grochu może by wysłał paczkę żywnościową dla potrzebującej :hmmm:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 stycznia 2013, 11:47

aniołek pisze: bardzo przepraszam :P, ale mówiłam TYLKO o nożyczkach :D :P
i jak dla mnie to jest groźniejsze szczególnie w twoich rękach :P

aniołek pisze:a masz nadal, ten pontono-namioto-śpiwór :P ?
No baa....jeździ w samochodzie jako- "niekompatybilny do pieszych wędrówek" - ale wygodny jest :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 stycznia 2013, 15:11

Noooo Ancyś do wiosny to będę jak nówka świeżo narodzony, zwarty i gotowy na górskie szlaki... :hura:
Dziś trochę na nartach pośmigałem i faktycznie jeszcze muszę popracować nad kondycją...........
Ale wiosenny zjazd jak najbardziej........Postaram sie byc... :)
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 12 stycznia 2013, 18:21

Rafał Kudłaty pisze:pomagało się w gotowaniu najlepszego dania jakie jadłem ...
Nazywając rzecz po imieniu: wyżerało się ukradkiem z gara :8p:
aniołek pisze:no właśnie mam smaka od tygodnia - Grochu może by wysłał paczkę żywnościową dla potrzebującej
Jutro zrobię i wyślę Ci e-mailem :twisted:
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 stycznia 2013, 17:18

Ponoć taka '' tradycja'', ''obowiązek'', ''wypadanie''...więc uprzejmie witam się i kilka słów o sobie...

Jestem Gocha - taka trochę samocha :zoboc: . Czasami jak kot chodzę własnymi ścieżkami. Bywam uparta jak osioł :oops: . Wśród nieznajomych jestem raczej typem obserwatora, choć lubię ludzi stronię od mas. Chyba jestem nieco turystyczno-górskim odludkiem, chyba nie bardzo staram się to zmieniać. Nie mam parcia sieciowego (forumowego) i tu brak we mnie konsekwencji i zaangażowania. Wolę spędzać czas nad dobrą książką ale z ciekawością tu zaglądam. Lubię wędrówki górskie. Tam odpoczywam i uprawiam masochizm. Witajcie!
Mirek

Post autor: Mirek » 16 stycznia 2013, 17:21

Witaj nam Gosiu,mamy sporo Gosiaczków ale i Ciebie przywitamy z otwartymi ramionami i zapraszamy na wspólne wędrówki. :hura:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 stycznia 2013, 17:57

a witamy witamy :)
hehe..co do zaparcia i konsekwencji w "forumowaniu" coś o tym wiem pisze raz na "x" czasu znikam na "troszeczkę" pojawiam się-lekkiego chaosu kontrolowanego w życiu też potrzeba :) a samotne czy w małym gronie wędrówki pozwalają poznać samego siebie - wiem preferuje i potrzebowałem a z czasem się uzależniłem....jeżeli masochizm w Twoim wydaniu ogranicza się do wyciskania z siebie ostatków sił i wyciągania z tego boskiej radości - jesteś wśród swoich - Witaj :zoboc:
Zbychu

Post autor: Zbychu » 16 stycznia 2013, 18:10

GosiekK Witaj :)
GosiekK pisze:Lubię wędrówki górskie.
Świetnie się składa, bo my też :) :spoko:
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 16 stycznia 2013, 20:48

kasiula, Omasz, GosiekK - witajcie nowicjusze :) i Ty Rafał Kudłaty -synu marnotrawny powracający nareszcie ;) :D

:hej: :hej: :hej: :hej:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 stycznia 2013, 21:02

....a dziękuje ślicznie za powitanie - już się nigdzie nie wybieram ...chyba że z Wami Wszystkimi na wędrówkę oraz odkrywanie tak epickich miejsc jak Skansen pod Diablaczkiem :D
...Bo chcieć to móc ...tylko musiało to do mnie dotrzeć :spoko:
ODPOWIEDZ