PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 kwietnia 2009, 13:26

Witaj, coraz więcej ludzi z naszego miasta :)
Pete

Post autor: Pete » 01 kwietnia 2009, 14:09

Trezor - witam sąsiedni Bieruń... :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 kwietnia 2009, 22:09

igi pisze:Cytat:
-marsze kondycyjne (również nocne)

Napisz coś więcej, zawsze mnie to interesowało, zwłaszcza przygotowania.

Należe do ekipy paramilitarnej i często organizujemy sobie takie marsze zwane TDF'ami (Terenowe Doskonalenie Fizyczne :zoboc: ), jest to jakieś do 25km w mniej więcej 8h po Beskidach.

Albo tzw: "Maszeruj albo zdychaj" gdzie zreguły są to kilku dniowe wypady, gdzie ludzie odpadają podczas marszu naprawde.
Oczywiście wszystko w otoczce militarnej :spoko:

Jako takich przygotowań nie ma, spotykamy się niemal dwa razy w tygodniu na treningach gdzie ćwiczymy ogólnie kondycje i taktyke na naszym poligonie.

Kilka relacji i galerii jest na stronie:
http://airsoft.slask.pl/index.php?co=glowna&strona=2
http://airsoft.slask.pl/index.php?co=glowna&strona=4
http://airsoft.slask.pl/index.php?co=ga ... 2&strona=0
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 kwietnia 2009, 6:34

Sergiej pisze:Należe do ekipy paramilitarnej i często organizujemy sobie takie marsze zwane TDF'ami (Terenowe Doskonalenie Fizyczne ), jest to jakieś do 25km w mniej więcej 8h po Beskidach.
Świetnie. Odwiedziłam Waszą stronę - całkiem fajne wycieczki sobie organizujecie, mnie samej przydałaby się praca nad kondycją :) Takie marsze z pewnością pomagają w utrzymaniu formy. Chodzicie w stałej ekipie?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 kwietnia 2009, 8:37

Powitać WSZYSTKICH :hura:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 kwietnia 2009, 8:53

Mooliczek pisze:Chodzicie w stałej ekipie?
No raczej tak, choć zdarzają się ludzie z zewnątrz no i rekruci.

TDF jest formą testu dla rekrutów muszą go przejść obowiązkowo :kukacz:
Awatar użytkownika
Norbert124
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, 21:58

Post autor: Norbert124 » 02 kwietnia 2009, 9:26

Witam Nowych :)
PZD
Norbert124

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy. Prawa Murphy`ego
Awatar użytkownika
ZJAWA
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 422
Rejestracja: 10 czerwca 2008, 18:53

Post autor: ZJAWA » 02 kwietnia 2009, 10:44

cześć Sergiej fajna pasja,strona.
KOCHAJ ŚNIEG UNIKAJ LAWIN
http://www.firebirds.pl/
Awatar użytkownika
malgosiadg
Turysta
Turysta
Posty: 929
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 11:47

Post autor: malgosiadg » 03 kwietnia 2009, 12:18

Witajcie kochani Ludzie Gór! Mam na imię Małgosia i mieszkam w Dąbrowie Górniczej. Od kilku lat choruję na "górskiego bakcyla". Odkąd zaraziłam mojego M chodzimy jako para samotników. Nasza miłość do gór jest odwrotnie proporcjonalna do kondycji :lol: , więc nie wykluczone, że kiedyś już wyprzedzaliście nas na jakimś beskidzkim lub sudeckim szlaku. Bardzo się cieszę, że Was tu znalazłam :jupi:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 kwietnia 2009, 14:16

Witaj Gosiu :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 kwietnia 2009, 14:21

Witaj malgosiadg.
tknp
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 471
Rejestracja: 20 października 2007, 22:36

Post autor: tknp » 03 kwietnia 2009, 15:18

samotność jest dobra tylko na chwilę , niekiedy musisz się podzielić nią z innymi , witam wszystkich nowoprzybyłych i tych starszych też witam i pozdrawiam serdecznie.
jestem strażnikiem snów, błękitnego nieba i bezkresnej przestrzeni , słucham wiatru i odgłosów jesiennego deszczu (tknp),,
Awatar użytkownika
Norbert124
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, 21:58

Post autor: Norbert124 » 03 kwietnia 2009, 15:26

Witaj malgosiadg w naszym gronie. U mnie są takie same proporcje kondycji i miłości do gór jak u Ciebie :)
PZD
Norbert124

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy. Prawa Murphy`ego
Awatar użytkownika
Bodzio
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 561
Rejestracja: 22 grudnia 2008, 11:58

Post autor: Bodzio » 03 kwietnia 2009, 20:21

malgosiadg pisze: Nasza miłość do gór jest odwrotnie proporcjonalna do kondycji :lol: ,
Zycie jest banalnie proste, dziewczyno - powtarzam dwójnasób za siebie i Dżelkę dopóki zapał jest odwrotnie proporcjonalny do kondycji jest wszystko OK. Gorzej jak brak zapału ale widzę że to Ciebie nie dotyczy :P
Motto Legii Cudzoziemskiej "maszeruj albo giń"
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 kwietnia 2009, 21:52

Witajcie!!

Mam na imię Paweł a górami zacząłem interesować się od niedawna. Zawsze kojarzyły mi się niestety z dosyć nieciekawymi wycieczkami szkolnymi jednak jak wiadomo na studiach zaczyna się patrzeć troszeczkę inaczej na świat.

Co do moich zainteresowań to:
- przede wszystkim matma XD
- ścianka wspinaczkowa
- wschodnie sztuki walki( tutaj ukłon w stronę Kendo i podobnych)
- pływanie
- muzyka,film
i wiele wiele innych, długo by wymieniać ale te 5 wyżej to chyba najbardziej istotne :)

Wracając do gór, moje wyjazdy zazwyczaj kończyły się na Beskidzie Śląskim, dwa razy udało mi się zawędrować w Góry Stołowe. O innych można śmiało powiedzieć że jestem dziewicą ;) Razem z dziewczyną stwierdziliśmy, że chcemy zdobywać szczyty (ścianki wychodzą nam całkiem całkiem ;P) przynajmniej na początek, te które będziemy w stanie.
Kondycja- JEST!
Zapał - JEST!
Chęci - SĄ!
Doświadczenia- BRAK :(

Jednak mam nadzieje, że dzięki wam uda mi się potrzebne doświadczenie zdobyć :)

Pozdrawiam Wszystkich :)
ODPOWIEDZ