PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 sierpnia 2008, 22:28

witam tak jak inz bllacha rychło wczas zauwazyłem ze pierwszego posta miałem tutaj napisac .Jestem Andrzej(Świstak) pochodze z Chrzanowa
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 sierpnia 2008, 8:20

Witaj,no to jest nas juz troje z Chrzanowa :hura:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 sierpnia 2008, 8:41

Jakbyś jeszcze w tym roku planował zdobycie Przełęczy pod Chłopkiem i masz jakiś czterokołowy pojazd to ja sie chętnie przyłącze,pozdrawiam :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 sierpnia 2008, 10:17

Witam wszystkich nowych. Świstak miło powitać kolejną osobę z Chrzanowa :spoko: :hura:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 sierpnia 2008, 14:31

witam wszystkich miłośników gór :) mam na imie Mateusz i pochodze z Lubina ale można na mnie trafić w każdym zakątku naszego pięknego kraju - przede wszystkim na szlakach :)

Pozdrawiam :)
tknp
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 471
Rejestracja: 20 października 2007, 22:36

Post autor: tknp » 03 sierpnia 2008, 20:57

Scooterek pisze:Lubina
to ten Lubin koło Legnicy i Polkowic byłem w tamtych okolicach w wojsku saper-miner -akrobata
Witam wszystkich nowych
jestem strażnikiem snów, błękitnego nieba i bezkresnej przestrzeni , słucham wiatru i odgłosów jesiennego deszczu (tknp),,
Scoby

Post autor: Scoby » 04 sierpnia 2008, 14:36

Witam wszystkich.
Mam na imię Robert, mieszkam we Wrocławiu, raczej nie bede orginalny jesli powiem że zakochalem sie w górach, bardzo sie ciesze ze znalazłem to forum, mam nadzieje ze zostane tu na dłużej. Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 sierpnia 2008, 14:50

Cześć Scoby 
Po jakich górach lubisz chodzić najbardziej?
bleblu

Post autor: bleblu » 04 sierpnia 2008, 22:56

cześć. jestem krzysztof. w turystyce górskiej jestem początkującym amatorem ze sporym zapałem. wiele szlaków nie przeszedłem ale wszystko przede mną ;) nie będę pisał które góry lubię najbardziej bo mało ich znam choć spełniło się moje marzenie wejść na Rysy w wakacje tamtego roku :)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 04 sierpnia 2008, 22:57

Witam wszystkich nowo przybyłych na forum. Niech góry będą Waszą pasją. :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 sierpnia 2008, 22:58

witaj w naszym nieskromnym gronie, Krzysztofie zwany bleblu :) rozgość się i zostań jak najdłużej :)
Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Post autor: Dariusz Meiser » 04 sierpnia 2008, 23:04

Witam serdecznie wszystkich Nowych :)
Tolerancja dla niejednoznaczności.
Scoby

Post autor: Scoby » 04 sierpnia 2008, 23:04

Nie mam zbyt dużych doświadczeń, za malolata troche chodziłem po Bieszczadach, jesienią sa nie do porównania z innymi, odkąd przeprowadzilem sie do Wrocławia zacząłem odkrywać Karkonosze, jednak najbardziej pociągają mnie Tatry. W najblizszy weekend wybieram sie w Wysokie, mam nadzieje na dluższy pobyt na szlaku
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 sierpnia 2008, 23:13

Zycze udanej wyprawy i rozwagi mierz siły na zamiary uwazaj na klapkowiczów jest ich tam jak mrówków.POwodzenia
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 sierpnia 2008, 4:30

Witam nowo przybyłych !
ODPOWIEDZ