PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 lipca 2008, 13:27

WITAM WSZYSTKICH NOWYCH :spoko: CHOC Z TYLOMA NOWYMI POSTAMI DO PRZECZYTANIA TEZ JESTEM NOWY :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lipca 2008, 8:50

Thegentelman, witaj :)
Thegentleman pisze:Autkiem rano(o 2ej) do Kuznic, na p.Swiniacka, Orla, p.Krzyzne, Kuznice i chyba najgorsze co moglismy zrobic, jazda z powrotem autem.
Myśmy też tak jeżdzili, ale ostatnimi czasy wiem że niedobrze przesadzać. Można np. auto skasować :/
Anonymous

MORF

Post autor: Anonymous » 21 lipca 2008, 20:24

Cześć wszystkim, MORF z Krakowa z tej strony. Jako nowy pierwszy swój post kieruje w tym temacie.
Szlaki, wędrówki ... ( takie inne ) od dłuższego czasu mnie interesowały, ostatnio z moją dziewczyną częściej wybieramy się w wędrówki w okolicach Krakowa-Zakopanego.
Pozdrawiam zapaleńców i miłośników bo po waszych postach, relacjach, zdjęciach widzę że mam do czynienia z prawdziwymi zawodowcami.
Mirek

przedstaw się

Post autor: Mirek » 21 lipca 2008, 20:33

MORF witaj, masz do czynienia z zapaleńcami,zawodowcy to płatni przewodnicy.A możesz rozszyfrować ksywę w awatarze? :hura: :spoko:
tknp
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 471
Rejestracja: 20 października 2007, 22:36

Post autor: tknp » 21 lipca 2008, 20:57

mirek pisze:MORF witaj, masz do czynienia z zapaleńcami,zawodowcy to płatni przewodnicy.A możesz rozszyfrować ksywę w
pierwsze M to napewno od Moniki dalej rozszyfruj sam
jestem strażnikiem snów, błękitnego nieba i bezkresnej przestrzeni , słucham wiatru i odgłosów jesiennego deszczu (tknp),,
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lipca 2008, 22:45

Witam

gpozerek-> Grzesiek

Góry to miejsce gdzie mógłbym zamieszkać ale niestety nie mogę i dlatego tam ciągle wracam:) Mam nadzieje, że to forum pozwoli mi poznać wiele spaniałych osób, które mają hopla na ich punkcie:)

Pozdrawiam
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lipca 2008, 23:25

gpozerek pisze:Mam nadzieje, że to forum pozwoli mi poznać wiele spaniałych osób, które mają hopla na ich punkcie:)
Masz to jak w banku,witam Cię sedecznie :spoko:
Mirek

przedstaw się

Post autor: Mirek » 22 lipca 2008, 16:51

tknp, nic mi nie przychodzi do głowy, jesteś pewny tej M jak Monika? :(gpozerek witam,zaś tajna ksywa.Można prosić o rozszyfrowanie?Kurdebalansik chyba się powtarzam :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 lipca 2008, 12:51

gpozerek-> g od mojego imienia a pozerek to długa historia może kiedyś opowiem:) w każdym razie pozer pozerek należy odczytywać w pozytywnym znaczeniu:)
Awatar użytkownika
ZJAWA
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 422
Rejestracja: 10 czerwca 2008, 18:53

Post autor: ZJAWA » 23 lipca 2008, 13:00

cześć nowym do zobaczenia na szlaku
KOCHAJ ŚNIEG UNIKAJ LAWIN
http://www.firebirds.pl/
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 lipca 2008, 17:11

Gpozerek, witaj!
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 23 lipca 2008, 23:07

gpozerek witaj serdecznie.
Jak mnie pamięć nie myli ktoś już na forum z Naprawy był... a może z Dobrej?
Niemniej WITAM SERDECZNIE
Kayn

Post autor: Kayn » 24 lipca 2008, 18:51

Witam wszystkich :)

Mam na imię Kamil. Mieszkam w Ostrołęce (mazowieckie) 18 lat, lubię góry co mnie tutaj sprowadziło. Niedługo jadę na kolejną wyprawę w Tatry i chcę zasięgnąć kilku rad. No i myślę, że skoro się zarejestrowałem to tutaj zostanę :D

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 24 lipca 2008, 19:13

Kayn pisze:myślę, że skoro się zarejestrowałem to tutaj zostanę :D
Witaj Kayn , no innego wyboru nie masz kolego :kukacz: :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 lipca 2008, 19:45

Kayn, witaj!
ODPOWIEDZ