PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 18:07

Witam Cię pięknie David. Tematów do rozmów na pewno nie zabraknie. Tylko, żeby Ciebie nie zabrakło na forum :). Zapraszamy do czynnego uczestnictwa na forum :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 18:35

Witaj Davidzie! A skąd jesteś?
David

Post autor: David » 27 stycznia 2008, 18:38

Z Grudziądza.Już napisałem w profilu :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 18:39

Witaj :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 19:39

Cześć i czołem!

Jestem Seweryn, znany niektórym jako Cochese. Mieszkam w Krakowie, chociaż pierwszych kilkanaście lat mojego życia spędziłem w Bielsku-Białej.

Na chleb zarabiam siedzeniem przy komputerze i pisaniem programów. Więcej szczegółów można znaleźć na LinkedIn.

Jeżeli chodzi o góry, w których byłem, to najbardziej lubię Tatry. Mam też sentyment do Beskidu Śląskiego, rzecz jasna z racji niegdysiejszego miejsca zamieszkania.

Z forumowiczów znam (i od lat znałem) Moolika i Szpiega, a podczas wczorajszej wyprawy na Pilsko poznałem RafałaS.

Jeszcze raz witam i mam nadzieję spotkać się z wami w górach 8)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 19:42

Witam nowych forumowiczów , życze przedniej zabawy :spoko:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 27 stycznia 2008, 19:52

Povitać Was pięknie :D.
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 27 stycznia 2008, 20:15

Witaj Dawidzie!
Czesc Seweryn.Milo cie widziec na forum,dzieki za wspolna wyprawe :D.Zostan u nas na forum.:) Poradziles sobie z trzema trudnymi czynnosciami po powrocie?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 20:26

Joł-oł, Cochese :D a jednak :) powitać!
tknp
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 471
Rejestracja: 20 października 2007, 22:36

Post autor: tknp » 27 stycznia 2008, 20:33

witam nowych, a Cochesea witam staroindiańskim powitaniem
mitakye oyasin
jestem strażnikiem snów, błękitnego nieba i bezkresnej przestrzeni , słucham wiatru i odgłosów jesiennego deszczu (tknp),,
j-94

Post autor: j-94 » 28 stycznia 2008, 10:53

Witam wszystkich nowych forumowiczów :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 stycznia 2008, 23:39

RafalS pisze:Czesc Seweryn. [...] Poradziles sobie z trzema trudnymi czynnosciami po powrocie?
Ech, nie do końca. Opuściłem punkt drugi i wykonałem od razu trzeci.

Wy też nie lubicie, gdy ktoś publicznie mówi o czymś, o czym tylko nieliczni mają jakiekolwiek pojęcie? :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 stycznia 2008, 23:51

tknp pisze:witam nowych, a Cochesea witam staroindiańskim powitaniem
mitakye oyasin
Obawiam się, że pomyliłeś mnie z Cochisem, bo tak się pisze imię owego indiańskiego wodza. Ale, oczywiście, czuję się pozdrowiony. Howgh!
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 29 stycznia 2008, 0:41

Seweryn pisze:Wy też nie lubicie, gdy ktoś publicznie mówi o czymś, o czym tylko nieliczni mają jakiekolwiek pojęcie?
To jest taki moj delikatny sposob do zachecania ludzi,zeby jezdzili na wyprawy :) .
I want to fly so high
I want to reach the sky
I want to little pice of heaven
As soon as possible :)
Anonymous

Witam!

Post autor: Anonymous » 02 lutego 2008, 23:17

Witam Was wszystkich!

Teraz najprawdopodobniej nie "mój tydzień", ale ponieważ nie chcę złamać zasady, iż najpierw się przedstawiam, a potem dyskutuję, to może admin nie usunie od razu tego tematu..., a może nawet go przeniesie ;)

A więc na dobry początek opowiem trochę o sobie. Jestem Radek, mam 19 lat, mieszkam w Rajczy, czyli mniej więcej wewnątrz Beskidu Żywieckiego. Interesuję się górami, z wiadomych przyczyn najbardziej kocham i mam najbardziej przełażony Beskid Śląski i Żywiecki. Często można mnie spotkać także w Małej Fatrze lub w Beskidach Kisuckich, a także w Beskidzie Małym. Najrzadziej bywam w Tatrach - średnio raz do roku. Na dłuższej wędrówce nie byłem jeszcze ani w Bieszczadach, ani w Sudetach. Kilkakrotnie byłem w Beskidzie Niskim, a kilkanaście razy w Wyspowym i Gorcach. Po górach wędruję najczęściej sam lub w towarzystwie góra jednej czy dwóch osób. Mam taki problem, iż w górach chciałbym być ciągle i ciągle po nich łazić, a tutejsi bardzo często mają podejście typu "mam góry za oknem, to po co mam się jeszcze męczyć i wyłazić na nie?" - ja tak nie rozumuję, a jeśli już to im śnieg nie odpowiada, a to deszczyk pada, a to mgła, a to słońce pod nie tym kątem co trzeba... A zaś moi górscy znajomi nie zawsze mają czas, co ja rozumiem, bo urlop lub podróż z daleka nie zawsze są możliwe... Tak więc nie ukrywam, iż znalazłem się tutaj chociażby po to, żeby poprawić statystyki i mieć więcej wędrówek w towarzystwie osób uzależnionych od gór tak ja ja... ;)

Jeśli chodzi o zainteresowania, to mogę śmiało powiedzieć, iż mam 3 pasje. Pierwsza to oczywiście Góry i podróże oraz turystyka rozumiana z "technicznego punktu widzenia", czyli wszelkiego rodzaju organizacja ruchu turystycznego czy zarządzanie turystyką w regionie; obowiązkowo podczas każdej włóczędze mam przy sobie wspaniałego kompana - aparat, gdyż uwielbiam pstrykać zdjęcia, ale głównie w górach. Drugą pasją jest biznes, a zwłaszcza sektor małych i średnich przedsiębiorstw (od dziecka interesowało mnie życie społeczne, a zamiast oglądać polityków wolałem posłuchać jak kto do jakich pieniędzy dochodził - i tak mi zostało ;) ). Trzecią pasją są komputery, i tu też mam pewne odchyły - mianowicie nienawidzę gier komputerowych i grafiki komputerowej, ale uwielbiam informatykę rozumianą jako technologię informacyjną i sposób przekazywania informacji w sieciach.

Biorąc przykład z "tygodni", także i ja w tym temacie mogę odpowiedzieć na Wasze pytania...

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ