PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Paweł

Post autor: Paweł » 21 października 2007, 21:00

Hej

Mam na imię Paweł :) , jestem niesamowicie zafascynowany górami. :D To tyle w tym temacie. :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 października 2007, 21:02

Witaj Paweł skoro kochasz góry to dobrze trafiłeś :spoko:
tknp
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 471
Rejestracja: 20 października 2007, 22:36

przedstaw się

Post autor: tknp » 21 października 2007, 21:38

Jetem z Tychów i niekiedy chodzę sam w góry, chyba jestem za stary na wasze towarzystwo nie mam większych osiągnięc ale lubię wędrówki chciałbym wybrać się zimą na Babią Górę
jestem strażnikiem snów, błękitnego nieba i bezkresnej przestrzeni , słucham wiatru i odgłosów jesiennego deszczu (tknp),,
tknp
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 471
Rejestracja: 20 października 2007, 22:36

przedstaw się

Post autor: tknp » 21 października 2007, 22:13

no ...........................nie jestem jeszcze dziadkiem i poczułem się strasznie stary ale to nic lubię zimną górską wodę dzięki
jestem strażnikiem snów, błękitnego nieba i bezkresnej przestrzeni , słucham wiatru i odgłosów jesiennego deszczu (tknp),,
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 października 2007, 22:30

tknp przeczytaj relacje z ostatniej wyprawy a zobaczysz że był tam tata Petego a swoje lata juz ma (prosze nie zrozumieć mnie źle!! :) ) młodość i doświadczenie potrafia zdziałać duużo wiecej!
MałaBee

Post autor: MałaBee » 22 października 2007, 7:20

Mosorczyk pisze:Za stary na góry nigdy nie będziesz
Tak jest w naszym fachu nie ma znaczenia wiek. Gólore są jak wino czym starszy tym lepszy więc przyjezdżaj jak najszybciej możesz na nasze zjazdy :jupi:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 października 2007, 7:37

Jak miło jest widzieć właśnie w górach babcie i dziadków
ahahaha spadłem z krzesła :D:D:D:D , Witam nowych forumowiczów :spoko:
j-94

Post autor: j-94 » 22 października 2007, 8:08

Na góry nigdy nie jest się za stary, lepiej się szwędać po szlakach niż ciągle biadolić i narzekać witam nowych cieplutko
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 października 2007, 8:54

tknp pisze:Jetem z Tychów i niekiedy chodzę sam w góry, chyba jestem za stary na wasze towarzystwo nie mam większych osiągnięc ale lubię wędrówki chciałbym wybrać się zimą na Babią Górę
Stary :?: :?: :?: Chyba żartujesz :!: :!: :!: Na Krawcowym Wierchu spotkałem przemiłego pana w wieku 65lat który również samotnie przemierzał Beskid Żywiecki :) Przy dobrej wódeczce przegadaliśmy przed bacówką 3/4 nocy ;) Ja rano wstałem z ogromnym kacem :breakdance: a pan Andrzej już był w połowie drogi na Pilsko :shock: Z tego wniosek,że nie wiek jest najważniejszy tylko zdrowie,siła woli i pozytywne nastawienie do życia :spoko: Witam Cię bardzo serdecznie na naszym forum.Na pewno nie będziesz żałował że do nas trafiłeś :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 października 2007, 15:04

A pewien procent to całkiem niepoważnie podchodzi
:oops:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 października 2007, 20:04

tknp pisze:no ...........................nie jestem jeszcze dziadkiem i poczułem się strasznie stary ale to nic lubię zimną górską wodę dzięki
Witam Cię gorąco. Wcale nie jesteś stary. Na góry nigdy się nie jest "za stary". Z nami jest wielu starszych ludzi bez których nie byłoby tak samo fajnie. Ten klub jest otwarty na wszystkich - niezależnie od wieku. Zatem działaj z nami :jupi:
tknp
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 471
Rejestracja: 20 października 2007, 22:36

przestaw się .............

Post autor: tknp » 22 października 2007, 20:54

witam Wszystkich dzięki za serdeczne przyjęcie
starzy indianie mówią wtedy tak ,, mitakye oyasin ,,,
jestem strażnikiem snów, błękitnego nieba i bezkresnej przestrzeni , słucham wiatru i odgłosów jesiennego deszczu (tknp),,
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 22 października 2007, 21:08

tknp witam bardzo serdecznie. może trochę się spóźniłem z przywitaniem, ale za to jest baaaaardzoooooo serdeeeeeeecze :piwo: :peace: :wololo: :impra:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 października 2007, 18:20

tknp
cześć witam i pozdrawiam wszystkich Tyszan łącznie z Tobą (Tychy są fajne ) :) :) 8)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 23 października 2007, 18:30

McGregor pisze:Tychy są fajne
Nooo, bo robią Tyskie... ale nie tylko dlatego są fajne... :jupi:
ODPOWIEDZ