PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8711
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 31 sierpnia 2011, 18:10

karola Witam w naszym gronie :) Wędrujesz po Sudetach ?
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
karola

Post autor: karola » 31 sierpnia 2011, 18:26

pewnie, że tak :) choć ostatnio trochę brakowało czasu... teraz postaram się to nadrobić!
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8711
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 31 sierpnia 2011, 18:42

Super, zawsze można wspólnie powędrować. :)
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
karola

Post autor: karola » 31 sierpnia 2011, 18:54

Na to liczę! Do zobaczenia na szlaku :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 września 2011, 11:58

Witam! Na imię mam Aga, mieszkam w Krakowie. Piszę właśnie pracę magisterską o pięknych i moim zdaniem niedocenianych Gorcach (i z tego powodu trochę spamuję w dziale Beskidy). Najczęściej bywam właśnie w Beskidach (bo najbliżej), zdarzają się Tatry czy Pieniny. Były Bieszczady czy Mała Fatra. W planach Sudety - nie wiem, jak to się stało, że jeszcze nie byłam i Gorgany. Najczęściej bywam pieszo, ale czasem na rowerku też gdzieś pojadę.
Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku!
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8711
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 03 września 2011, 15:11

agga witam w naszym gronie :) .
agga pisze:W planach Sudety - nie wiem, jak to się stało, że jeszcze nie byłam
To duży błąd - zapraszam do odwiedzenia Sudetów. Trasy są przepiękne dla pieszych wędrówek jak i dla amatorów rowerów.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Anonymous

Wojtek

Post autor: Anonymous » 03 września 2011, 18:40

Witam. Mam na imie Wojtek , mieszkam w Tarnobrzegu. Moją pozazawodową pasją są Tatry Wysokie. W przyszlym roku chce jednak dotknąć czegoś innego - spróbować troche samotności i wyciszenia w przejsciu z Bieszczad do Tatr.Dlatego też przygotowując sie powoli do tej wyprawy natknąłem sie na Waszą stronę. Mam nadzieje że sporo się od Was dowiem. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 03 września 2011, 19:27

Witam serdecznie Wojtku. Mam nadzieje, że nasze forum okaże się :> pomocne w Twoich działaniach. Przeniosłam Twój post do odpowiedniego działu, nie ma potrzeby zakładać nowego tematu.
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8711
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 03 września 2011, 19:59

bretka Witam w naszym gronie :) .
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 03 września 2011, 20:12

agga, bretka Witajcie wśród nas. Do zobaczenia na szlaku.
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 września 2011, 22:10

agga pisze:Witam! Na imię mam Aga, mieszkam w Krakowie. Piszę właśnie pracę magisterską o pięknych i moim zdaniem niedocenianych Gorcach
Witaj agga...Ja uważam że Gorce są naprawdę doceniane przez prawdziwych koneserów spokoju i chodzenia po tej części gór :)
Oczywiście cześć bretka i Wojtek. Zapraszamy Was również na wspólne łazikowanie :8)
Anonymous

Witajcie!

Post autor: Anonymous » 06 września 2011, 15:35

Witajcie!

Właśnie przed chwilą zarejestrowałem się na Waszym forum. Mam na imię Tomek. Jestem z Poznania. Mieszkam tu od urodzenia. Z zamiłowania i wykształcenia jestem geografem. Moja praca ma charakter naukowy. Zajmuję się klimatologią Polski. Pracuję od 2005 r. w oddziale IMGW w Poznaniu.

Interesują mnie wszystkie regiony, począwszy od tego "za miedzą", Wielkopolski, aż po najdalsze zakątki świata. Z polskich gór największą pasją są chyba dla mnie Tatry, głownie Wysokie. W tym roku byłem juz w Tatrach dwukrotnie, dwukrotnie też w Górach Sowich. Tydzień temu wróciłem z Pienin i Gorców. W Gorcach byłem po raz pierwszy. Swego czasu należałem do Klubu Wysokogórskiego w Poznaniu. Z tej racji znam dobrze Karkonosze, a zwłaszcza region Śnieżnych Kotłów.
To może na razie na tyle.

Pozdrawiam serdecznie!
Tomek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 września 2011, 21:13

Cześć Wszystkim,

pierwszego posta juz napisałem, więc ten jest juz drugi;)
Tak więc trochę o mnie. Mam na imię Piotr, jestem z Rybnika aczkolwiek 2 lata mieszkałem w Krakowie. Pracuje jako górnik pod ziemią oraz uczę się jeszcze w Policealnej jako technik górnik, a od października studia na kierunku górnictwo i geologia.
Interesuję się chemią, podróżami a od nie dawna górami (zaraziła mnie tym moja narzeczona)
Przygodę z górami zacząłem w zasadzie nie dawno, na urlopie a pierwsze szczyty jakie zdobyłem to: góra Żar, potem troszeczkę dłuższa wycieczka z Dębowca na Szyndzielnie i dalej na Klimczok, powrót niestety tą samą trasą.

Teraz planuje już kolejne wypady ale już dłuższe co najmniej cało weekendowe:)

Pozdrawiam i mam nadzieje ze do zobaczenia gdzieś na szlaku;)
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 06 września 2011, 21:14

piter87 witam nowego forumowicza i kolejnego górnika :aniolek: Do zobaczenia na szlaku :)
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Awatar użytkownika
pysiek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 363
Rejestracja: 07 października 2010, 8:22

Post autor: pysiek » 06 września 2011, 21:50

Malgo2malgo pisze:witam kolejnego górnika
Malgo..to Ty też z branży? :D ;)
"Odwaga to nic innego jak strach,którego sie nie okazuje.."
ODPOWIEDZ