PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 13 sierpnia 2007, 22:32

Wiem, wiem pomachałbyś... Dzięki grzesiek :D
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 13 sierpnia 2007, 22:45

:D Dzięki za propozycję, pewnie skorzystam, bo wczoraj się zatrzymałem w Przykiecu na gulaszową i placki...
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 13 sierpnia 2007, 22:52

No to dobrej nocki grzesiek i niech wyśni ci się Orla wolna od "klapkowiczów" i w słonecznej pogodzie :wink:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 13 sierpnia 2007, 22:58

Dobrej nocy.
Zazdroszczę Ci tej środy...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 sierpnia 2007, 21:03

Witaj , cieszę się że dałeś się namówić...,będziesz napewno nie raz potrzebny bo Babiomaniaków tu sporo.. :D
Pete

Post autor: Pete » 15 sierpnia 2007, 21:15

Widzę, że forum babiogórskie zasila nasze szeregi :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 sierpnia 2007, 22:12

Damian Witam Cię bardzo serdecznie :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 sierpnia 2007, 5:53

Witam Cię pięknie Damian. Jeśli chodzi o Babią Górę to właśnie trafiłeś w najlepsze miejsce bo tu jest wielu maniaków tej góry w tym ja :D. Na stronce znajdziesz najwięcej przydatnych rzeczy o Babiej i nawet mamy interaktywną mapę Babiej óry, którą koniecznie przeglądnij :D.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 16 sierpnia 2007, 8:42

damian_zawoja pisze:Witam wszystkich.Na imię mam Damian jestem z Zawoi.Mam nadzieję że w jakiś sposób wespre to forum swoją osobą,o ile tylko będę mógł;)
Co do mojej najukochanszej góry to to chyba nie musze się wypowiadać,samo miejsce mego pochodzenia i zamieszkania mówi samo za siebie;)
Witam serdecznie Damian.
No chłopie jak Ty z Zawoi to pewnie masz pobity rekord naszego Admina wejśc na BG :wink: :wink: :wink:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 sierpnia 2007, 6:04

Mosorczyk pisze:Masz rację. Dla mnie też nie liczy się ilość i szybkość wejścia, a to co zobaczę, czego inni nie zobaczą. Dlaczego jestem tam tak często? Bo Babia Góra jest wyjątkowa - nie ma takiej drugiej góry, która stoi samotnie wychylając się ponad wszystkie inne szczyty, co czyni ją najlepszym punktem widokowym w Polsce.
W pełni się zgadzam... i witam Cię jeszcze raz Damian_zawoja :)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 17 sierpnia 2007, 11:54

Królik pisze: Witam serdecznie Damian.
No chłopie jak Ty z Zawoi to pewnie masz pobity rekord naszego Admina wejśc na BG :wink: :wink: :wink:
To w tonie żartu pisane było...
Ja też nie "wyściguję" się w górach. Poza tym w moim wieku juz nie wypada a i siły nie te... :wink:
Należy podziwiać ich piękno i majestat.
Suzi

Post autor: Suzi » 17 sierpnia 2007, 13:03

Cześć Wam wszystkim, własnie wróciłam z Zakopca. Chciałam tylko powiedzieć wszystkim którzy udają się tam na dniach, że pogoda jest piękna, zakopianka jak zwykle w remoncie, turystów na szlakach jak mrówek w mrowisku, strasznie mglisto-parno-nieprzejrzyste powietrze, ale i tak kocham góry, chociaz chyba juz niegdy w zyciu nie wybiorę się tam w sierpniu. W maju zdecydowanie było lepiej. Nastepna wycieczka koniec września/początek października. Ktoś jedzie w tym terminie w Tatry?
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 17 sierpnia 2007, 21:56

Witam Cię Suzi wsród forumowiczów. :D
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 19 sierpnia 2007, 21:42

Nie zaszkodzi przywitać raz jeszcze. Lepiej dwa razy niż ani razu :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 20 sierpnia 2007, 19:22

Suzi pisze:Cześć Wam wszystkim, własnie wróciłam z Zakopca. Chciałam tylko powiedzieć wszystkim którzy udają się tam na dniach, że pogoda jest piękna, zakopianka jak zwykle w remoncie, turystów na szlakach jak mrówek w mrowisku, strasznie mglisto-parno-nieprzejrzyste powietrze, ale i tak kocham góry, chociaz chyba juz niegdy w zyciu nie wybiorę się tam w sierpniu. W maju zdecydowanie było lepiej. Nastepna wycieczka koniec września/początek października. Ktoś jedzie w tym terminie w Tatry?
Ja bede na pewno :) Zawsze na jesień jestem w Tatrach...
ODPOWIEDZ