PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 czerwca 2010, 21:58

witam,witam
tak Gruzja is the best,jade do tego cudnego miejsca po raz drugi,pierwszy byłam w 2007,to że krajobrazy są rewelacyjne to jedna sprawa ale ludzie ,ich gościnność,kuchnia i wino to poprostu powala,baaardzoo polecam !!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lipca 2010, 22:08

Witam.
Z większością już się znam, jednak chciałam się oficjalnie przedstawić jako Debeściara. Jestem żoną heathcliffa na imię mam Ewa. Byłam już z Wami na dwóch bardzo sympatycznych zjazdach i chcę więcej :) dlatego postanowiłam się zalogować.
Awatar użytkownika
andrzej83
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 30
Rejestracja: 14 czerwca 2010, 11:31

Post autor: andrzej83 » 08 lipca 2010, 23:01

Witam ! Jestem Andrzej. Mieszkam w Tychach. Pracuję w zakładzie produkcyjnym. Od zawsze ciągnęło mnie do wędrówek. Zainteresowanie górami, a konkretnie Tatrami zaczęło się banalnie, bo od wjazdu na Gubałówkę :) w jeden z zimowych weekendów tego roku. Patrząc na widok z wierzchołka pomyślałem, że fajnie by było być na tych wszystkich ładnych szczytach. Zimą wyglądają najładniej. I tak się zaczęło Babia Góra, Giewont, Zawrat etc. Wcześniej dużo chodziłem po Górach Świętokrzyskich i Beskidzie Śląskim. Jestem tu bo chce wzbogacić się o nowe doświadczenia . Pozdrawiam
Nie narzekaj, że masz pod górkę, kiedy idziesz na szczyt.
Anonymous

przedstaw sie

Post autor: Anonymous » 12 lipca 2010, 18:31

czesc wszystkim :) zapisalem sie do klubu poniewaz lubie gorki i chcialbym poznac je bardziej. do zobaczenia na szlaku :-D
Dzwonek

Post autor: Dzwonek » 12 lipca 2010, 22:44

cześć kisiel !
czy myśmy się już gdzieś nie spotkali...? ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 lipca 2010, 11:44

Dzwonek pisze:cześć kisiel !
czy myśmy się już gdzieś nie spotkali...? ;)

cześć Dzwonek, zgadłaś :), a trzeci raz uciekł
Anonymous

Witam Wszystkich !!!

Post autor: Anonymous » 14 lipca 2010, 23:42

Jestem Ania :) Jestem totalną amatorką w kwestii górskich wedrówek,
ale mam nadzieje to zmienić.Na moich znajomych nie mam co liczyć
(góry to nie ich klimaty), więc może wśród Was znajde wsparcie ;)
Jeżeli chodzi o mnie to bardzo lubię długie spacery, jazdę rowerem,
itp., itd.
Serdecznie pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8710
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 18 lipca 2010, 12:34

Witam wszystkich nowych w naszym gronie :) i do zobaczenia na szlaku.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
spacerowicz
Turysta
Turysta
Posty: 547
Rejestracja: 24 lipca 2010, 21:38
Kontakt:

Post autor: spacerowicz » 24 lipca 2010, 22:01

Dobry wieczór Wszystkim Klubowiczom

Przypadkiem trafiłem na Wasz serwis i pod wpływem lektury tegoż postanowiłem do Was "przystąpić". Mieszkam w Sudetach i ciągle je poznaję. Po prostu uwielbiam włóczęgi po szlakach. To chyba wystarczy. Jeżeli ktoś chce poznać Sudety i zobaczyć parę miejsc nim się tutaj wybierze, zapraszam na moją stronę www.spacernik.pl. Służę pomocą i informacjami. Pozdrawiam.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 lipca 2010, 10:16

Witam wszystkich.

Więcej co porabiam wolnym czasie na Picassa
http://picasaweb.google.pl/raffi79



:D
Awatar użytkownika
zbig9
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1946
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:36

Post autor: zbig9 » 29 lipca 2010, 9:55

Witajcie! Miło powitać kogoś z Częstochowy.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 sierpnia 2010, 0:25

Witam, miło dołączyć do was na forum, na początku wchodziłem jako gość w poszukiwaniu przydatnych mi informacji aż wreszcie postanowiłem sie zarejestrowac i przedstawić szerszej publiczności :). Nazywam się Marek, po górach lubiłem już chodzić od "bajtla" :D zacząłem na rajdach jednodniowych organizowanych w szkole, potem jakoś nie było okazji i może też czasu i innych tam czynników wiec dawno mnie tam w górach nie widzieli :P No ale jakoś ostatnio tak postanowiłem nadrobić zaległości. Muszę przyznac jednak ze jestem nowicjuszem jeśli chodzi o wyprawy na szlakach :) Wędruje głownie bo Beskidzie Śląskim z racji mojego miejsca zamieszkania :) Pozdrawiam i do zobaczenia w górach :). (się troche rozpisałem :P )
Awatar użytkownika
GosiaB
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1411
Rejestracja: 01 sierpnia 2010, 20:11
Kontakt:

Post autor: GosiaB » 02 sierpnia 2010, 17:35

Witam wszystkich :)
Mam na imię Gosia i jestem nowym forumowiczem dlatego sorry że się wcześniej nie przedstawiłam ale nie wiedziałam o istnieniu tego wątku -wczoraj znalazłam tą stronę.
Mieszkam niedaleko Częstochowy i pracuję w jednym z częstochowskich urzędów i oczywiście KOCHAM GÓRY !!!
W ubiegłym roku zaczęłam sama wędrować po Tatrach i mi się spodobało dlatego w tym roku też się wybieram - już nie mogę się doczekać.
Pozdrawiam
Gosia
Awatar użytkownika
GórolJoCi
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 91
Rejestracja: 09 lipca 2010, 12:55

No to sie przedstawiam...

Post autor: GórolJoCi » 02 sierpnia 2010, 17:51

Witam wszystkich i widzę, że sporo tu ludzi którzy góry lubią - to całkiem jak ja. Mam na imię Piotrek i podobnie jak Mada77 też jestem z Wadowic. Bardzo lubię łazić po górach, moja ulubiona to Babia Góra (byłem tam tyle razy, że nawet nie wiem ile; pierwszy raz chyba w 5-tej klasie podstawówki).
Na co dzień jestem dość zapracowany, ale jak mam chwilę to siadam na rower, a jak mam dłuższą chwilę to idę w góry.
Pozdrawiam Wszystkich !
"Góry wysokie..., co im z wami walczyć każe ...?"
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 sierpnia 2010, 21:06

Witam Wszystkich, mam na imię Mirek, mieszkam w Krakowie.
Kiedy dorosłe dzieci opuszczają rodzinne gniazdo przychodzi pora na realizacje odkładanych ciągle na późniejszy czas planów. Moje to możliwie najczęstsze wizyty w górach i deptanie po szlakach.
ODPOWIEDZ